Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cum sa iti faci servaru public

In jos 
AutorMesaj
eVo
User
User
eVo


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 32
Location : Pitesti
Data de inscriere : 06/08/2008

Cum sa iti faci servaru public Empty
MesajSubiect: Cum sa iti faci servaru public   Cum sa iti faci servaru public I_icon_minitimeVin 10 Oct - 21:55:23

Salut aici o sa va arat cum sa va faceti serverul public.

Cine are server pe Windows va face urmatoarele:

Pentru a prevenii erorile din swds.dll il vom download de aici http://files.filefront.com/swdsdll/;8437062;/fileinfo.html

Acest swds.dll il vom extrage in HLDS unde aveti voi serverul.Daca va intreaba cu da sau nu dati da. Cum sa iti faci servaru public 22

Urmatorul pas il faceti asa..va duceti unde aveti voi instalat voi server in cstrike si intrai in server.cfg si modificati sv_lan 1 cu sv_lan 0.OK?

Urmatorul pas este sa descarcam fisierele dll pe care si voi le aveti dar astea nu au erori Cum sa iti faci servaru public 3 .Le extragei in HLDS unde aveti voi instalat voi serverul si o sa va intrebe cu da sa nu voi dati da..

Download dll : http://files.filefront.com/dll+pentru+sv+de+cs+no+errrar/;9069108;/fileinfo.html



NEXT.....deschideti serverul si asteptai 5 - 10 min si o sa vedeti consecintele.

ATENTIE!!!

*Respectai ordinea din tutorial exact cum va spun.

*Nu este buna pentru LINUX sau mai stiu eu ce

Prin metoda aceasta serverul v-a aparea la internet dar pentru cei care
folosesc modul adminmod vor aparea diferite erori. Doua ar fi: apar
admini din senin , nu recunoaste adminii . V-as sugera sa bagati modul
AMXMODX deoarece este mult mai complex , gasiti mai multe pluginuri fun
si este mult mai bun. Cum sa iti faci servaru public 16 Cum sa iti faci servaru public 15

Acest tutorial l-am gasit asa ca nu va pot ajuta dar da randamente faceti cum zice mai sus nu schimbati nimic evil
Sus In jos
 
Cum sa iti faci servaru public
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum faci un cs de 800 mb
» Cum faci un filmulet cs
» Cum faci serverul de cs mai cunoscut

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Pluginuri & Tutoriale :: Tutoriale-
Mergi direct la: