Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sugestii pentru Clanul Fz*

In jos 
+8
-zdbaw
andrey
GrAnDe
BuBu
blackstar
adryan
SaTaNeL
Sweet
12 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeJoi 16 Oct - 11:49:18

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Aici va puteti posta sugestii in vederea unui parcurs bun al clanului Fz*


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
SaTaNeL
Elite Admin
Elite Admin
SaTaNeL


Numarul mesajelor : 228
Location : Braila > Fac. Shefi > Sectia Suprematie > Specializare JMECHERIE
Data de inscriere : 05/10/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeJoi 16 Oct - 14:42:21

yo as zice pt inceput cateva mix'uri sa vedem cum jucam si daca ne intelegem....+sa avem mix'uri si cu rezervele putem face primul mix chiar si intre noi daca avem cu cine ;)....parerea mea :D
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeJoi 16 Oct - 16:44:03

O idee buna ar fi dar sa vdm acuma ce zik si ceilalti o sa punem cate un cl la fiecare echipa si sa vdm cum si ce;)
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeJoi 16 Oct - 18:08:34

eu sunt de acord de a incepe cu un mix...asa vedem fiecare ce si cum stie..plus ca ar trebui sa gasim un server bun(dias cand poti cauta'ma, valabil si pentru andrey)
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeSam 18 Oct - 9:49:43

Propunerea mea ptr duminik pe la ora 18 sa avem un amical ori cu alta echipa ori intre noi dar io zik mai bn cu alta echipa astp propunerile voastre
Sus In jos
BuBu
FightZonne Admin
FightZonne Admin
BuBu


Numarul mesajelor : 412
Varsta : 32
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 04/08/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeSam 18 Oct - 9:56:26

idem dias :) ca sa vedem si noi pe unde ne situam :P la mixuri + ca pt srv .... poate aranjez eu pe un srv de pgl (va anunt pe steam )
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeDum 19 Oct - 19:00:19

Scz tuturor membrilor clanului Fz dar meciu de azi a fost anulat ptr k am fost plekt la un majorat si sunt' mort de oboseala
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeLun 20 Oct - 8:06:27

Va anunt ca va-m facut si server de war ... O sa revin cu numele exact al serverului
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeLun 20 Oct - 16:44:27

Toti membri clanului fz Doresc sa posteze aici o zi cand pot juca k sa o fixam k nu vreau sa ramane doar cu numele
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeLun 20 Oct - 18:12:05

cand vrei tu in afara de miercuri..am scoala pana tarziu..in rest...oricand vrei
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeLun 20 Oct - 18:20:58

Va anunt ca serverul de war este gata

Va puteti conecta pe server folosind urmatoarele adrese :

warfz.idle.ro:28015

warfz.gameszone.ro:28015

80.96.216.31:28015

O sa fac si adminele pentru cei care sunt in clan


Astept de la voi PM cu parola si cu nikul cu care jucati . Ex : Fz*Sweet
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
SaTaNeL
Elite Admin
Elite Admin
SaTaNeL


Numarul mesajelor : 228
Location : Braila > Fac. Shefi > Sectia Suprematie > Specializare JMECHERIE
Data de inscriere : 05/10/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeMar 21 Oct - 20:48:17

deci pot juca oricand in orice zi de la 4 dupaamiaza asa ca st la scoala...inafara de marti ca sunt la meditatie...cand vreti ma anuntati...daca vreti va las id de mess si ma gasiti mai repede
Sus In jos
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeMar 21 Oct - 21:08:37

deci pentru ca sa mai invatam sau sa ne antrenam uitati http://www.gather-network.eu/ faceti-va cont si puteti juca mixuri 5vs5 e foarte interesant
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeMier 22 Oct - 18:12:40

nu am cerut meciuri grande vreau sa postati ziua cand sunteti liberi k sa stiu
cum fac si io timpu k is ocupat uneori cu una cu alta dar io tot cu fz sunt
Sus In jos
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeMier 22 Oct - 19:01:00

Dupa 3 in timpu saptamnaii si in weekend pana la 4-5 :D
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeMier 22 Oct - 19:41:07

Vreau sa imi cer scuze in numele "clanului" in fata lui dny pt ca cei care trebuiau sa fie la mix nu au fost si vam chemat degeaba
Sus In jos
SaTaNeL
Elite Admin
Elite Admin
SaTaNeL


Numarul mesajelor : 228
Location : Braila > Fac. Shefi > Sectia Suprematie > Specializare JMECHERIE
Data de inscriere : 05/10/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeMier 22 Oct - 20:34:01

nu e nimic omule stai calm ca azi o dadeam in bara ca mi'a picat netu X( cand am iesit asa deodata X( imi venea sa sparg pc'u
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeDum 26 Oct - 20:55:11

Inaugurarea a avut in sfarsit loc si dupa cum am crezut ne trebuie antrenament mult dar cer cu strictete k toti membri sa aibe ventrilo macar la fiecare meci care are micro si casti este perfect
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeDum 9 Noi - 22:54:21

Doresc OPinia fiecaruia la Acest PosT ce ZIcei ne inscriem intro cupa si Noi de incercare!!!!!
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeLun 10 Noi - 9:19:24

Sfatul meu pentru voi este ca sa stati linistiti si sa nu incercati sa jucati in nici o cupa pentru ca nu sunteti inca pregatiti si nici nu sunteti omogeni . Mai aveti si voi rabdare ...
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
SaTaNeL
Elite Admin
Elite Admin
SaTaNeL


Numarul mesajelor : 228
Location : Braila > Fac. Shefi > Sectia Suprematie > Specializare JMECHERIE
Data de inscriere : 05/10/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeVin 14 Noi - 20:18:28

sunt deacord cu sweet ati vz cum jucam :) asa ca yo zic sa mai stam putin pa loc...si la cate meciuri aveam impreuna....ar fi mai bn sa mai exersam :)
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeSam 15 Noi - 19:37:46

Da SaTaNeLe vom mai juca dar din pacate in ultimul timp starea sanatatii mele nu mi-a mai permis sa jok asa mult + anumite probleme personale.DAR VA PROMIT K SA AVEM MECIURI DIN NOU SI INCA FOARTE MULTE PTR A RECAPATA
Sus In jos
SaTaNeL
Elite Admin
Elite Admin
SaTaNeL


Numarul mesajelor : 228
Location : Braila > Fac. Shefi > Sectia Suprematie > Specializare JMECHERIE
Data de inscriere : 05/10/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeJoi 29 Ian - 22:42:28

app daca se poate vreau si yo admin pa serv ala de war :) ca o sa mai joc mixuri cu baietii daca se poate bine inteles :| ast si yo 1 raspuns :)
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeJoi 29 Ian - 23:25:28

SaTaNeL a scris:
app daca se poate vreau si yo admin pa serv ala de war :) ca o sa mai joc mixuri cu baietii daca se poate bine inteles :| ast si yo 1 raspuns :)


Serverul de war din pacate nu mai este . A fost deschis vro 3 luni jumate , nu s-a jucat nici o cupa ... si am renuntat la el . Cand o sa va vad ca aveti meciuri cu adevarat si ati inceput o treaba o sa fac in asa fel incat sa aveti si server de war
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitimeVin 30 Ian - 0:16:15

Sweet a scris:
SaTaNeL a scris:
app daca se poate vreau si yo admin pa serv ala de war :) ca o sa mai joc mixuri cu baietii daca se poate bine inteles :| ast si yo 1 raspuns :)


Serverul de war din pacate nu mai este . A fost deschis vro 3 luni jumate , nu s-a jucat nici o cupa ... si am renuntat la el . Cand o sa va vad ca aveti meciuri cu adevarat si ati inceput o treaba o sa fac in asa fel incat sa aveti si server de war


lasam deocamdata fac rost eo ptr mixuri de un server
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugestii pentru Clanul Fz* Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru Clanul Fz*   Sugestii pentru Clanul Fz* I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii pentru Clanul Fz*
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: War Fz* :: Clanul FightZonne-
Mergi direct la: