Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cum spargi parola la messenger

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

Cum spargi parola la messenger Empty
MesajSubiect: Cum spargi parola la messenger   Cum spargi parola la messenger I_icon_minitimeMar 21 Oct - 13:01:21

Downloadati programul de aici: Download
Dupa care il instalati


Modul de instalare al programului...
Ma indoiesc ca nu stie cineva sa il instaleze...dar am pus si poze...

Poza1
Cum spargi parola la messenger 78773541po7.thCum spargi parola la messenger Thpix
Poza2
Cum spargi parola la messenger 45341440sp3.thCum spargi parola la messenger Thpix
Poza3
Cum spargi parola la messenger 88238956ra2.thCum spargi parola la messenger Thpix
Poza4
Cum spargi parola la messenger 79118457co1.thCum spargi parola la messenger Thpix
Poza5
Cum spargi parola la messenger 98554319ad5.thCum spargi parola la messenger Thpix


Ati terminat cu instalatul o sa va arat partea cea mai simpla...
Nu foloseste la multe dar atat stiu sa fac pe el

Deschidem programul... si facem ce este in poze...

Cum spargi parola la messenger 40105209ig0.thCum spargi parola la messenger Thpix


Cum spargi parola la messenger 34968847nk6.thCum spargi parola la messenger Thpix


Cum spargi parola la messenger 60674568hy7.thCum spargi parola la messenger Thpix

Doar atat stiu sa fac....
Daca stiti sa il folositi la mai mult de atat... astept pasii care trebuie urmati.
Sus In jos
savamcr
User
User



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 01/11/2008

Cum spargi parola la messenger Empty
MesajSubiect: lol   Cum spargi parola la messenger I_icon_minitimeSam 1 Noi - 14:43:52

asta nu e spart parola loool :lol!: doar iti arata passu de sub asterix :shock: va zic eu metode de spargere:

Scam Page:
uitati cum am eu una.. intra userul si crede k se afla la yahoo.. incearca sa se logheze si isi zice acolo emailu si passu dupa de apasa enter sau da sa intre imi trmite mie un Email cu cuvintele ce leo scris el acolo ( Id si Pass)
Keylogger:
e un programel care il trimitzi la victima si iti arata toate butoanele pe care apasa el la tastatura
Cookye Grabber:
e un fel de pagina web care iti fura cookyes ( cookies is parolele alea la care dai pe forumuri Remember Me)
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

Cum spargi parola la messenger Empty
MesajSubiect: Re: Cum spargi parola la messenger   Cum spargi parola la messenger I_icon_minitimeSam 1 Noi - 16:16:00

Am avut si asa ceva ... da nu stiiam unde e fisierul in care imi salveaza ce a scris persoana respectiva... si nu m-am mai chinuit...
Si asta e destul de frumos programu... si daca stii sa il folosesti bn poti afla parolele de lacei din retea cu tine f. usor
Sus In jos
savamcr
User
User



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 01/11/2008

Cum spargi parola la messenger Empty
MesajSubiect: Re: Cum spargi parola la messenger   Cum spargi parola la messenger I_icon_minitimeSam 1 Noi - 18:55:09

nu este nici un fisier pur si simplu schimbi adresele de email din index.php cu adresele tale de email apoi uploadezi totul pe ftp si voila :study:
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

Cum spargi parola la messenger Empty
MesajSubiect: Re: Cum spargi parola la messenger   Cum spargi parola la messenger I_icon_minitimeSam 1 Noi - 20:43:18

Fa un tutorial cand ai timp :)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum spargi parola la messenger Empty
MesajSubiect: Re: Cum spargi parola la messenger   Cum spargi parola la messenger I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cum spargi parola la messenger
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Hardware & Software-
Mergi direct la: