Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE

In jos 
+7
tarnacop
fragile
blackstar
stre3t
saw
Sweet
andrey
11 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Vishnu
FightZonne Admin
FightZonne Admin



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 20/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 14 Iul - 21:07:26

Salutare. Voi ajuta si eu pe luna cu cat pot dar, doar din data de 10 august. pana atunci sunt in Spania si chiar nu am cum sa trimit.
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 14 Iul - 22:13:23

Orce ajutor este bine primit ... Vrem sa facem un server mare :D ... Acuma vointa vad ca este si inca foarte multa , sper sa facem o figura frumoasa
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 16 Iul - 11:24:12

Ce se mai aude pe aici?
Cum a ramas treaba?
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 16 Iul - 14:38:03

poi azi e ultima zi de depus bani...cei care vor dori sa depuna o suma de bani o va depune pese 3 luni cand hostu la server va trebui iar achitat deci am prins oferta de 2+1moca

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Brd2my5.th


AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Brd2yp1.th
a iesit cam naspa poza ca nu am scaner si am facut poza cu webcam


Ultima editare efectuata de catre andrey in Joi 17 Iul - 0:23:32, editata de 5 ori
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 16 Iul - 18:09:36

andrey posteaza din nou poza si debifeaza de acolo resize .... nu se intelege nimic din aceea poza
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 17 Iul - 0:24:38

am dat 1000 de edituri si am incercat sa pun o poza klumea da nu merge ca e facuta cu webu am sa incerc si maine cu un N70 sa vad poate se vede mai bn
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 18 Iul - 19:37:57

Hai ca usor ...usor icepem sa ne dam pe "brazda" sa incheiat contractul cu cei de la gameszone iar serverul va fii hostat cel tarziu maine si nu vom mai avea probleme , poate vom putea pune un esp pentru a depista mai usor codatii :D si de acuma sper ca vom avea ceva playeri de valoare ...si am vazut ca avem cam aceasi playeri de la o vreme unii chiar cu steam si ceva skill so..tarnacop ai de lucru...
Planuri de viitor....1 sper sa am timp nervi cat mai putini si indemanare pt a face cat de cat un filmulet intitulat"CS on Fightzone" care sa fie postat la sectiunea portal si poate voi deschide un topic la tutoriale care sa fie despre movie making........2 sper sa am acces la logourile serverului pentru a continua cu topicul "Perlele adminilor" ce contine numa 2 episoade...insa sper sa am material pt "Perlele adminilor||" ....3 sper ca actualii admini care se pare ca unii au uitat server....eh lasa ca acuma va fii open nonstop de acum in colo si sper sa ne onoreze cu prezenta........
Aceste fiind spuse sa speram la un nou inceput mai bun


Contractul semanat de sweet ca sa existe dubii in legatura cu ....io stiu....ce credeti voi
AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Gameszonepag1modrt0.th

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Gameszonepag2modqg1.th
acuma stim si care e semnatura lui sweet in caz de ceva
:roll: :roll: :roll: bounce bounce
Sus In jos
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Data de inscriere : 21/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 18 Iul - 21:07:04

Foarte bine .. poate de acuma o sa fiu eu ala cu vorba "ala e codat" :D 8) :cheers:
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 18 Iul - 22:02:17

Pleaca ma...:)) bunule

Va fi bagat si vac sau vac2?
Si este facut de voi serveru sau de cei de la gz?


edyt :andrey deocamdata nu se baga vac sa vedem cum va merge treaba daca avem useri cu steam
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 18 Iul - 22:22:30

ideea cu donatii mi se pare buna desi nu o sa am mereu bani nu am stat sa citesc tot ptr k nu prea am timp k mai are omu si de munca dar dak este o sa discut io pe mess cu sweet
Sus In jos
DreamsS
FightZonne Admin
FightZonne Admin
DreamsS


Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 21/07/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: ......................   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 21 Iul - 23:49:54

stati asa sa inteleg si eu de unde e srvu si cum se fc donatile k nu am inteles k dak e ma bag eu ;)si hosting........eu zic k e fv unde e acm
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 21 Iul - 23:50:38

serverul o fost hostat pana acum cateva zile de saw( acasa la el) dar de sambata..serverul este hostat la gameszone(benuiesc ca in bucuresti) daca nu am fost destul de clar..posteaza
Sus In jos
DreamsS
FightZonne Admin
FightZonne Admin
DreamsS


Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 21/07/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: aha   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 21 Iul - 23:57:08

si cu donatile ?
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 21 Iul - 23:57:15

aici...nu mai stiu....dar intra pe chat sa iti raspund la intrebari
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 22 Iul - 2:07:21

deci...srv e hostat pe gameszone inainte sa fie hostat srv era tinut se saw dar pt ca sa fie srv non-stop la hosta si am achitat pe 3 luni hostu este achitat iar peste 3 luni iar se va face strangere de fonduri pt server deci...citeste si u la inceputul topicului unde vezi toae detaliile
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 22 Iul - 6:53:37

Dupa cum sa scris si mai sus pana acum cateva zile serverul a fost tinut de saw ... dar nu era on tot timpul ... asa ca am strans niste bani , aici find vorba de 5 persoane si la-l hostat la gameszonne . Ai mai sus si poze cu contract ca sa nu fie nici un fel de dubiu . Nu am obligat pe nimeni sa ne ajute , nea ajutat cine a avut bunavointa . Serverul este hostat in Bucuresti .... nu stiu ce detalii sa-ti mai dau ... daca mai ai nelamuriri astept un PM sau reply
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 25 Sept - 15:57:50

http://www.imagehost.ro/pict/2516485648db96c8eb30e.jpg ajutorul promis sweet;) in sfarsit scz k am intarziat :|
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 25 Sept - 16:37:17

O sa dau si io da nush cand e nevoie de bani insa sper ca pe data de 9 luna viitoare banii sa fie la sweet ...mai repede nu pot ca acuma ..traiesc de pe o zi pe alta :) :) :) :) :)
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 25 Sept - 17:38:31

lasa k sapt viitoare mai dau io 1 mil si ptr tine;)
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 25 Sept - 19:07:59

Ok ... multumesc tuturor pentru ajutorul acordat , andrey te astept si pe tine :P . Cand o sa ma duc la GamesZone sa platesc o sa pun chitanta pe forum sa se vada despre ce suma este vorba ca sa nu exista nici o indoiala . Acel card pe care a pus Dias bani este facut special pentru serverul FigtZonne
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 27 Sept - 1:11:59

ma simt onorat sa fiu primu care am pus bani pe el:P
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 27 Sept - 6:19:41

O sa dau si eu bani luni pentru ca m-am bagat in ceva paici si trebuie sa imi iasa ceva bani... dar zic sa mutam amandoua serverele la extream pentru ca merge cu mult mai bine ... nu pica cand ti-e lumea mai draga si e 60 pe luna servere de 20.... o sa ne permitem cu banii pe care ii dam pe un server sa tinem 2 si zic ca e cu mult mai bine...si am cautat alt host deoarece am observat ca acuma pica serverul foarte des... pe zi pica cam de 3-4 ori daca nu mai mult + ca are perioade de sacadare si de loss... care nu e numai la mine... e la toti de pe server.
Sus In jos
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Data de inscriere : 21/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 27 Sept - 10:14:24

E adevarat ce zice fragile .. gameszone nu e un host asa bun .. pt k serverele lor au low fps + ca conexiunea nu e asa buna cu toate isp`urile de internet din romania ... cel mai bun ar fi linkmania .. dar e foarte scump... asa ca gl :cheers:
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 27 Sept - 10:15:41

fragile a scris:
O sa dau si eu bani luni pentru ca m-am bagat in ceva paici si trebuie sa imi iasa ceva bani... dar zic sa mutam amandoua serverele la extream pentru ca merge cu mult mai bine ... nu pica cand ti-e lumea mai draga si e 60 pe luna servere de 20.... o sa ne permitem cu banii pe care ii dam pe un server sa tinem 2 si zic ca e cu mult mai bine...si am cautat alt host deoarece am observat ca acuma pica serverul foarte des... pe zi pica cam de 3-4 ori daca nu mai mult + ca are perioade de sacadare si de loss... care nu e numai la mine... e la toti de pe server.

Nu pica serverul deloc ... numai ca incerca saw sa puna nu stiu ce pluginuri pe acolo ca sa ne fie noua adminilor mai usor ... si a trebuit sa dea restart la server ... Problema e ca a uitata sa mai anunte :D
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 27 Sept - 10:16:30

tarnacop a scris:
E adevarat ce zice fragile .. gameszone nu e un host asa bun .. pt k serverele lor au low fps + ca conexiunea nu e asa buna cu toate isp`urile de internet din romania ... cel mai bun ar fi linkmania .. dar e foarte scump... asa ca gl :cheers:

Eu cand am spus sa-mi aduceti si mie oferte ... dc nu ati spus nimic de linkmania ? Acuma ce sa fac sa schimb hostul ?
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE   AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cum faci serverul de cs mai cunoscut
» Daca nu apare serverul la internet/LAN
» Dowload redirect FightZonne !!!
» Anunt!: Regulament jucatori FightZonne

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: AJUTATI SERVERUL FIGHTZONNE-
Mergi direct la: