Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!

In jos 
+8
adryan
R3sP3kT
fragile
andrey
-zdbaw
blackstar
levi_BosS
Sweet
12 participan?i
AutorMesaj
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeMar 3 Mar - 23:13:00

Am decis ca sa implementez o noua regula pe server , nu stiu daca va place dar nu am ce face . Nu am alta posibilitate decat aceasta . TOTI ADMINI SUNT OBLIGATI SA TINA REDIRECT PENTEU SERVER . Nu tineti redirect ramaneti fara admin . Am luat aceasta decizie din mai multe motive . Nu este posibil la ore precum 12 - 17 sa nu fie nici un jucator pe server cu atatia admini . Nu este posibil ca doar cativa dintre noi sa ne omoram pentru acest server . Asta inseamna ca ne batem joc de cei care au dat bani pentru hostarea serverului si care ajuta serverul in continuare . Aveti mai jos lista cu toti admini care sunt obligati sa tina acest redirect , cei ce nu se gasesc in lista va garantez eu ca tin redirect sau ca ajuta serverul . Cei ce va gasiti deja in lista si tineti redirect imi puteti spune si nu o sa fie problema ( ex wTK , evo ... etc )



vAdAuPiScA
ReGeNeSis
just4fun^
kenzzO
MoShU
sTar * KTM
blue ( CULOAREA ESTE ALBASRTU DACA NU VA DATI SEAMA )
mIRC
ShadowMask
WhiteWidow
evo
r3sp3kt
GrAnDe
FreeStyler
wTk
edd
HaKeRuL
dragonu

Acestia sunt admini care trebuie sa tina redirect ( cei ce nu sunt in lista tin deja redirect si ajuta serverul )

Retineti ca o sa fac verificari repetate la cei ce decid sa tina redirect

Daca nu va place aceasta decizie a mea sa imi spuneti si o sa scot adminul , redirectul nu cosuma multe resure , este mai mic decat precedentul ( multumiri DiaS ) . In acest mod verific si prezenta voastra pe forum care este foarte scazuta . Nu pot sa am pretentia sa fim un server mare cand doar cativa dintre noi pun " osul " si alti nici nu se obosesc sa intre pe forum . Dupa cum probabil stiti am cumparat si domeniu , am cumparat si un webhost unde o sa avem un mic site si forum ca sa nu mai depindem de alti . Acest lucru a fost facut tot pentru voi... asa ca incercati ca sa faceti si voi un lucru pentru server . Aici nu a fost ca le alte servere si mereu sa tinut cont de deciziile voastre , stiti prea bine . Cu aceasta am incheiat , astept reply la topicul meu


Postul meu va fi deschis 7 zile . Toti ce nu au luat legatura cu mine sau nu au postat aici ca vor tine redirect vor ramane fara admin


Anexa : Cei din lista care au numele cu verde tin redirect o sa aiba adminul in continuare


Ultima editare efectuata de catre Sweet in Vin 6 Mar - 14:34:55, editata de 3 ori
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
levi_BosS
FightZonne Admin
FightZonne Admin
levi_BosS


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 45
Location : cluj
Data de inscriere : 29/12/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeMar 3 Mar - 23:20:11

de cand is acasa de de 2 sapt red. is deschise de dimineata pana noaptea cand nu am intrat pe serv o fost din cauza netului sau a serv nush ce sa zic dar red merg fii convins
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeMar 3 Mar - 23:21:48

levi_BosS a scris:
de cand is acasa de de 2 sapt red. is deschise de dimineata pana noaptea cand nu am intrat pe serv o fost din cauza netului sau a serv nush ce sa zic dar red merg fii convins

BosS aici este vb de cei din lista , stiu prea bine ca tu tii redirectele , tu ai si dat bani pentru server . Dar nu e posibil ca restul sa nu faca nimic
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeMar 3 Mar - 23:27:36

regula este chiar foarte buna..si ownerul are dreptate...referitor la partea cu obligatia...nu zice nimeni ca redirectu sa fie 24*24...lol nimeni nu cred ca tine asa de mult,nici cand jucati cs, daca in vreun mod va influenteaza jocul intr'un mod negativ...dar cand:va uitati la 1 film, faceti surfing pe pagini de net,faceti 1 rapida in fata monitorului la pron-uri....ati putea sa le tineti deschise.


Sweet referitor la asta:
Sweet a scris:
. Aici nu a fost ca le alte servere si mereu sa tinut cont de deciziile voastre , stiti prea bine .

Stffff.wav unde'i ptb meu?:P


anyway gg faci o treaba extrem de buna(nu ca noi, ceilalti) sa speram ca o sa mearga si mai bine decat este acum...si nu te mai lua asa de noi:P
Sus In jos
-zdbaw
Elite Admin
Elite Admin
-zdbaw


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Location : Brasov
Data de inscriere : 26/10/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeMar 3 Mar - 23:33:58

mi se pare corecta decizia :) nu zice nimeni sa se tina redirectul 24/24 dar nici deloc :)


edit de mine :))

nu am vzt cand a postat black cu 24*24..deci ..dreptul de autor.. thumbsdown

+ PTB ala era bun waa :))
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeMar 3 Mar - 23:49:41

No reply de la mine, corect, sunt de acord cu totul
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeMier 4 Mar - 6:15:31

Sa vb cu saw poate rezolva la wTk.. pt k el tine redirect dar nici lui nu-i functioneaza.
Sus In jos
R3sP3kT
User
User
R3sP3kT


Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 27/01/2009

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeMier 4 Mar - 14:38:58

Eu Tin Redirect , Le Am Deschise De Cand Vin De La Scoala Pana Seara Cand Ma Culc , Mna Exceptii Cand Mai Inchide Mamamea Compu Cand Is Plekat In Orash laugh laugh . Si Prezenta Pe Forum ... Cred Ca Se Vede Ca Sunt Mai Mereu . R3sP3kT And You Will Be R3sP3kTeD
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeMier 4 Mar - 15:33:21

NPC botix ma bucur k am ajutat
Sus In jos
Moshu
FightZonne Admin
FightZonne Admin



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 29/08/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeMier 4 Mar - 21:54:17

nU pot mane sa tin redirect :(( dak vrei scoate mi adminul ...as vrea sa tin dar nu pot...:( decide
Sus In jos
blue
FightZonne Admin
FightZonne Admin
blue


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/08/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeMier 4 Mar - 22:24:05

sincer nush cei ala dar daca e musai... cum spune o vorba "pentru bunul mers al firmei" tongue

l-am dat jos si ma bag si eu pe felie... in limita timpului pe care o sal am;)
Sus In jos
SaTaNeL
Elite Admin
Elite Admin
SaTaNeL


Numarul mesajelor : 228
Location : Braila > Fac. Shefi > Sectia Suprematie > Specializare JMECHERIE
Data de inscriere : 05/10/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeMier 4 Mar - 23:42:05

blue a scris:
sincer nush cei ala dar daca e musai... cum spune o vorba "pentru bunul mers al firmei" tongue

l-am dat jos si ma bag si eu pe felie... in limita timpului pe care o sal am;)


app cei cre nu au netu bun de exemplu clic net sau netu care nu are mai mult de 50 kb/s upload ar fi bine sa nu deschida mai mult de 5 redirecte deoarece am deschis yo azi 10 si nu stiam dc nu baga nimic :|...dupa o cautare mai amanuntita am constata ca toate aveau lag peste 1000 :| deci net de rahat no redirecte no players :|...in concluzie mai bn mai potine decat deloc multe si naspa :)
Sus In jos
blue
FightZonne Admin
FightZonne Admin
blue


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/08/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeJoi 5 Mar - 19:45:32

[b]vAdAuPiScA
ReGeNeSis
[color=green]just4fun^

kenzzO
MoShU
sTar * KTM
blue
mIRC
ShadowMask
WhiteWidow
evo
r3sp3kt
GrAnDe
FreeStyler
wTk
edd
HaKeRuL
dragonu

carei faza cu culorile ?? unii cu verde unii cu galben?? eu vreau cu albastru:D
[b]
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeJoi 5 Mar - 21:43:54

Cei care sunt cu verde au postat ca tin redirect , rezulta ca o sa ramana cu adminul . Cei cu galben inca nu au postat si risca sa rmanana fara admin
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
SaTaNeL
Elite Admin
Elite Admin
SaTaNeL


Numarul mesajelor : 228
Location : Braila > Fac. Shefi > Sectia Suprematie > Specializare JMECHERIE
Data de inscriere : 05/10/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeJoi 5 Mar - 23:54:01

daca tot s'a facut 1 astfel de post vreau si yo sa se faca 1 cu ip'urile si porturile pa care tin ei redirecte :D
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeJoi 5 Mar - 23:58:39

SaTaNeL a scris:
daca tot s'a facut 1 astfel de post vreau si yo sa se faca 1 cu ip'urile si porturile pa care tin ei redirecte :D

Majoritatea au ip dinamic ...
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeVin 6 Mar - 0:03:25

nu majoritatea ma:)) 95% au dinamic
Sus In jos
blue
FightZonne Admin
FightZonne Admin
blue


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/08/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeVin 6 Mar - 9:55:35

Sweet a scris:
Cei care sunt cu verde au postat ca tin redirect , rezulta ca o sa ramana cu adminul . Cei cu galben inca nu au postat si risca sa rmanana fara admin

pai eu am zis ca tin si sunt tot cu galben...:| macar cu albastru:D:P:P
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeVin 6 Mar - 11:51:53

blue eu i'am zis, dar botu o zis ca nu o avut timp sa modifice
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeVin 6 Mar - 14:33:31

blackstar a scris:
blue eu i'am zis, dar botu o zis ca nu o avut timp sa modifice


O SA PUN ALBASTrU IN DUNGI CA SA VA SIMTITI BINE rant rant rant rant ras
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
blue
FightZonne Admin
FightZonne Admin
blue


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/08/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeSam 7 Mar - 8:43:28

Sweet a scris:
blackstar a scris:
blue eu i'am zis, dar botu o zis ca nu o avut timp sa modifice


O SA PUN ALBASTrU IN DUNGI CA SA VA SIMTITI BINE rant rant rant rant ras

cel mai frumos albastru pe care lam vazut yeahh question beer drunk mbounce tease hooray clap clap2 trampoline

shalalalala ai nimerit culoare sefule:D
Sus In jos
eVo
User
User
eVo


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 32
Location : Pitesti
Data de inscriere : 06/08/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeSam 7 Mar - 9:56:59

Da si eu tin redirect faza e ca mi-am dat seama ca sunt acolo mai sus cu verde dar am ramas fara admin :))
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitimeSam 7 Mar - 12:28:40

eVo a scris:
Da si eu tin redirect faza e ca mi-am dat seama ca sunt acolo mai sus cu verde dar am ramas fara admin :))


Nu stiu unde ai vazut tu ca ai ramas fara admin dar in fine . Eu am verificat si inca ai adminul
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! Empty
MesajSubiect: Re: CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!   CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
CITITI !!! FOARTE IMPORTANT !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Important pentru steam users

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FightZonne.idle.ro :: Stiri FightZonne-
Mergi direct la: