Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Propuneri server

In jos 
+8
blackstar
adryan
WhiteWidow
SaTaNeL
saw
Sweet
fragile
-zdbaw
12 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 1:05:31

Sweet a scris:
SaTaNeL a scris:
parerea voastra....nush ce sa zic da cu banshot daca dai ban unuia care chiar are skill crezi ca ala sta sa faca unban pa forum...nu fi asa sigur :)....si app zdb ceri pozele 1 data de 2 ori a 3 oara P@~ ban direct crezi ca stau sa ma milogesc ? thumbsdown yo vreau sa fie bagata si comanda amx_ss nick 3 este 1 plugin care face 3 poze si il pune si pa spectator cool2 deci aqm ramane la alegerea voastra tease (pt zdb)

Cu comanda amx_ss toti admini ar trebui sa scoata banuri si eu nu sunt de acord cu acest lucru . Singuri care pot scoate banuri sunt eu su saw , in viitor vor fi si mai multi . Sa nu mai zic ca acela caruia i se face ss poate modifica foarte usor pozele si vi le poate da asa . Asa ca ramane banshotul

La banshot ai cu mult mai mult timp sa le modific... banuiesc... daca sunt buti care incearca sa le modifice
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 1:07:28

fragile a scris:
Sweet a scris:
SaTaNeL a scris:
parerea voastra....nush ce sa zic da cu banshot daca dai ban unuia care chiar are skill crezi ca ala sta sa faca unban pa forum...nu fi asa sigur :)....si app zdb ceri pozele 1 data de 2 ori a 3 oara P@~ ban direct crezi ca stau sa ma milogesc ? thumbsdown yo vreau sa fie bagata si comanda amx_ss nick 3 este 1 plugin care face 3 poze si il pune si pa spectator cool2 deci aqm ramane la alegerea voastra tease (pt zdb)

Cu comanda amx_ss toti admini ar trebui sa scoata banuri si eu nu sunt de acord cu acest lucru . Singuri care pot scoate banuri sunt eu su saw , in viitor vor fi si mai multi . Sa nu mai zic ca acela caruia i se face ss poate modifica foarte usor pozele si vi le poate da asa . Asa ca ramane banshotul


La banshot ai cu mult mai mult timp sa le modific... banuiesc... daca sunt buti care incearca sa le modifice


Da dar ochiul meu vigilent vede tot
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
SaTaNeL
Elite Admin
Elite Admin
SaTaNeL


Numarul mesajelor : 228
Location : Braila > Fac. Shefi > Sectia Suprematie > Specializare JMECHERIE
Data de inscriere : 05/10/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 1:16:18

si sweet crezi ca yo st asa bot incat sa nu vad o poza modificata ? ;)) in primu rand nu se modifica perfect nu st destui pixeli ;) si in al 2 lea rand daca ii fac mai multe si gagiu modifica nu au toate aceeasi marime ;)...asa ca tease
Sus In jos
-zdbaw
Elite Admin
Elite Admin
-zdbaw


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Location : Brasov
Data de inscriere : 26/10/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 9:31:12

eu propun sa se dea restart la top soldiers

:))


cat despre amx_ss nick # e ok..si propun sa se faca un id de mess comun (gen "fzadmins") s sa avem toti admini parola..sa se dea pozele pe id ala..sa nu ne umplem noi lista de mess aiurea bananadance bananadance bananadance bananadance bananadance bananadance bananadance bananadance bananadance bananadance
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 10:07:19

GOOD IDEEA;);););)


De un amx_who ce ziceti? dak tot incepm capitol dasta;)
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 12:44:30

-zdbaw a scris:
eu propun sa se dea restart la top soldiers

:))


cat despre amx_ss nick # e ok..si propun sa se faca un id de mess comun (gen "fzadmins") s sa avem toti admini parola..sa se dea pozele pe id ala..sa nu ne umplem noi lista de mess aiurea bananadance bananadance bananadance bananadance bananadance bananadance bananadance bananadance bananadance bananadance

id de mess este...
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 12:50:25

DiaS a scris:
GOOD IDEEA;);););)


De un amx_who ce ziceti? dak tot incepm capitol dasta;)


amx_who este deja...dar nu inteleg la ce te referi oops
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 12:52:15

acces la toti playeri cred...
Sus In jos
LEw
User
User



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/10/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 12:56:26

Cod:
restartati rank-ul... o sa se ajunga la 10 000 intr-o sptamana
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 13:02:51

la alea mane ma refer cu accese sa arata belea acolo owner mod elite admin admin slot
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 13:05:17

:)) spam


On topic- alea ar fi folositoare doar ca sa vada care cum isi are locu pe server...nu in sensul rau..adica daca sa zicem "owneru" da 1 ban...ceilalti fie ei elite sau admin sa nu intrebe de ce...si cum....(aceeasi chestie se refera si la celelalte clase de admini....
Sus In jos
saw
Administrator
Administrator
saw


Numarul mesajelor : 38
Data de inscriere : 19/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 13:42:51

Am pus amx_who, amx_showip, amx_last si /resetscore pus toate 4


Ultima editare efectuata de catre saw in Dum 1 Feb - 14:36:43, editata de 2 ori
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 13:56:17

saw a scris:
Am pus amx_who, amx_showip, amx_last si /resetscore


Poti sa pui si amx_last , arata ip celor care au iesit , este bun in caz de unul injura si dupa iese imediat
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
SaTaNeL
Elite Admin
Elite Admin
SaTaNeL


Numarul mesajelor : 228
Location : Braila > Fac. Shefi > Sectia Suprematie > Specializare JMECHERIE
Data de inscriere : 05/10/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 13:56:32

ca sa se vada si ip'urile si care e dupa steam bla bla poti da status in consola tease
pt ce sa puna ma si amx_last ca doar nu ii dai ban permanent :| asta il folosesti in caz ca aveai poze si nu vroia sa le dea thumbsdown
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 13:59:31

SaTaNeL a scris:
ca sa se vada si ip'urile si care e dupa steam bla bla poti da status in consola tease
pt ce sa puna ma si amx_last ca doar nu ii dai ban permanent :| asta il folosesti in caz ca aveai poze si nu vroia sa le dea thumbsdown


amx_last il pun in cazul in care unu a facut reclama si a iesit imediat , ii dau ban permanent . In caz de ma injura si iese imediat dau amx_last si imi arata ultimile ip , din nou ii pot da ban pe ip . Ai inteles acum ?
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 14:10:18

saw ai putea pune din nou esp? ca era folositor in perioada cand era
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 14:24:01

blackstar a scris:
saw ai putea pune din nou esp? ca era folositor in perioada cand era


Din cate am inteles eu de la saw esp nu functioneaza din cauza pachului pentru ambele protocoale
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
SaTaNeL
Elite Admin
Elite Admin
SaTaNeL


Numarul mesajelor : 228
Location : Braila > Fac. Shefi > Sectia Suprematie > Specializare JMECHERIE
Data de inscriere : 05/10/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 17:46:11

stiam la ce e buna amx_last da ar fi bn sa mai pui cateva comenzi de destroy :) : amx_smash amx_censure amx_spank ca sa ii invatam minte pa codati :) yeahh


Ultima editare efectuata de catre SaTaNeL in Lun 2 Feb - 22:48:46, editata de 1 ori
Sus In jos
=kenzzO=
User
User
=kenzzO=


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 34
Location : Bucuresti , Dr-Taberei ,pe langa magazinu lu nea Nicu'
Data de inscriere : 30/07/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: /admin   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 19:11:08

Ar fi bine daca scoateti comanda /admin , am prins vreo 3-4 codati care mai intai foloseau comanda si apoi bagau aimu si wallu.
Sus In jos
saw
Administrator
Administrator
saw


Numarul mesajelor : 38
Data de inscriere : 19/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 19:16:56

scos comanda /admin
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
=kenzzO=
User
User
=kenzzO=


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 34
Location : Bucuresti , Dr-Taberei ,pe langa magazinu lu nea Nicu'
Data de inscriere : 30/07/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 19:57:20

tare :D ms
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 1 Feb - 20:09:21

numa offtopic p'acilea rant nuke
Sus In jos
SaTaNeL
Elite Admin
Elite Admin
SaTaNeL


Numarul mesajelor : 228
Location : Braila > Fac. Shefi > Sectia Suprematie > Specializare JMECHERIE
Data de inscriere : 05/10/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 2 Feb - 22:48:07

blackstar a scris:
numa offtopic p'acilea rant nuke


adica aici propunem si noi ceva pt server comenzi alea alea yeahh
Sus In jos
wTk
User
User
wTk


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 40
Location : Bucharest
Data de inscriere : 01/02/2009

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 3 Feb - 18:15:44

Rugaminte:
Se pot pune frate regului pe servar de ex stiti si voi sa stea ct la x dar sa fie plugin cu delimitari
Adica am vazut pe unule servare din afara ca se pot pune niste limitari ar fi mai interesant asa
In fine acum depinde de voi daca vreti sa faceti asa sau sa lasati freegame
Eu de felul meu sunt mai tactic si numi pprea plac rushurile
Dar daca e mai vb
Sus In jos
http://www.coolpc.ro
-zdbaw
Elite Admin
Elite Admin
-zdbaw


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Location : Brasov
Data de inscriere : 26/10/2008

Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 3 Feb - 18:20:07

avand in vedere ca este server public 4 funn..e mai bine cu freegame

dar si eu as fi de acord sa se joace clasic..ct sa tina "x" si tero bomba:D + da..este bun in cazul asta pluginul antirush ,care da slay automat la ct >:)) : yes


si poate se trece iar la server steam only innocent
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propuneri server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri server   Propuneri server - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Propuneri server
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Propuneri
» propunere ptr noul server
» Instalare server Soccerjam
» Instalare server Diablo mod
» Tutorial server GunGame (GG)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Propuneri server & forum-
Mergi direct la: