Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 CERERI UNBAN

In jos 
+39
Amaru
jas0n
salamander
Legolas
levi_BosS
Cattani
Flux
LuisCifer
mychydutza
dont
te crap
blue
shme
Ech0
dbC;x
Emo Girl
justraducu
LoLache
JusTmE-
Moshu
Gerrard
StunT
tarnacop
cops
Susu
Gsus
misto-you
eVo
GrAnDe
JeeZy
adryan
Geo
andrey
`Bl@de
fragile
blackstar
Electronica
stre3t
Sweet
43 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
misto-you




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 21/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 12:44:39

graty te referi la mine cu aim`ul? dak da...de ce nu mi`ai facut demo? si ce vroiai sa`mi mai faci? LASA-MA FRT IN PACE CA NU AM NIMIC x(x(x(x(x( AM SI STEAM..COADE NU AM..CE TOT AI CU MINE?


SI UITE CA A POSTAT DiaS PT MINE....

Fara dublu post ... Foloseste functia EDIT ( Sweet )
Sus In jos
Geo
User
User



Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 18/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 13:31:31

DaNuTzA a scris:
gei nu mi se pare corect ceea ce a facut dar ceea ce ai facut u e inacceptabil de eram in locul lui nu iti dadeam slap...prima data kick apoi ban dar nu permament pe putina perioada:)

Asta facuse si el cu cateva runde inainte , nu sunt obligat sa accept lama ok ?

Incercati si voi sa respectati jucatorul care nu injura si nu va face probleme.

Repet : NU SUNT OBLIGAT SA ACCEPT LAMA .
Sus In jos
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 15:15:59

Ce ti-am facut ma ti-am dat ban sau kick io pt lame :lol!: lol ma amintesteti si dupaia scrie
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 16:09:57

gata ma cu cearta!graty dak el nu vroia lame nu trebuia sa te mai duci si geo dak nu vroiai trebuia sa ii scri si gata tot va impungeti s-a scos banul dat si toata lumea e impacata. era sa scriu TC =))
Sus In jos
eVo
User
User
eVo


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 32
Location : Pitesti
Data de inscriere : 06/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 18:02:25

ba eram si eu cu grande pe servar atunci ia dat decat slap, si pe fy_snow ia dat ban , credeam ca e codat ca u stateai numai dupa linia aia, ce faci atata gura Geo ti-a scos banu si gata
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 19:17:37

GrAnDe a scris:
Poi de ce ti-am dat slap nu zici de 4-5 ture iti aratam lama iar cand veneam la tine ma luai cu awp evil

GrAnDe nimeni nu e obligat sa joace in cutite . Daca este awp se joca cu awp ... Daca e 35_hp se joaca lame


Nu ai procedat corect ca iai dat beat sau ce comenzi iai mai dat . Ai abuzat de admin

Deocamdata te avertizez ... ai noroc ca nu am fost de fata ca ramaneai fara admin . Dar la a doua greseala de acest gen o sa ramai fara mai mult ca sigur fara admin




Geo ban scos
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
JeeZy
User
User
JeeZy


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 21/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 20:23:01

Uite si pozele in arhiva :

- http://www.dump.ro/download.php?id=13684&act=0KHBuU9jgTWhI40t


Scuze am uitat sa fac edit la celalalt post. :(

Merci pentru unban.


Ultima editare efectuata de catre JeeZy in Vin 22 Aug - 22:28:17, editata de 1 ori
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 20:31:57

JeeZy a scris:
Uite si pozele in arhiva :

- http://www.dump.ro/download.php?id=13684&act=0KHBuU9jgTWhI40t


Scuze am uitat sa fac edit la celalalt post. :(


Curat ... Tiam scos banul
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
JeeZy
User
User
JeeZy


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 21/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 23:00:09

Alteeeeeee pozeeeeeeee , ia arhiva :

- http://www.dump.ro/download.php?id=13702&act=JqBOHqjcjSX4KO8h

Si am si eu o intrebare "Trebuie sa postez poze in fiecare zi sa va dati seama ca nu sunt codat?" :x :x :x
Sweet pls spunele la toti adminii sa ma lase in pace ca imi strica tot cheful de joc cu faze dinastea , sau macar sa mai intre si ei pe forum sa vada ce se mai vorbeste ca NU SUNT CODATTTTTTT :x .
Sus In jos
Gsus
User
User
Gsus


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 20/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 23:08:03

Mda curat! Saracu' cate a indurat. :D
Sus In jos
Susu
User
User



Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 21/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 23:38:18

hotul neprins..negustor cinstit...

Eu sunt sigur ca nu e curat...chiar daca pozele sunt...

Daca joci la sunet nu cred ca poti vedea cand ai flesh chiar in fata ta...si hai odata...de 2 ori...dar...si nu cred ca te poti duce la sigur si cu tinta direct pe unul care saracul campa...si nu se auzea nimic..si eu aveam castile puse...


JOACA CU COD 100% !!! dar nu mereu...stie el cand poate...o sa ii fac demo si ban permanent... !!!

Si nush daca este un cod ceva care sa se opreasca knd ii face pozele...Ceva are...sunt sigur !


JeeZy a scris:


Si am si eu o intrebare "Trebuie sa postez poze in fiecare zi sa va dati seama ca nu sunt codat?" :x :x :x
Sweet pls spunele la toti adminii sa ma lase in pace ca imi strica tot cheful de joc cu faze dinastea , sau macar sa mai intre si ei pe forum sa vada ce se mai vorbeste ca NU SUNT CODATTTTTTT :x .

Nu trebuie sa imi spuna sweet cine este si cine nu codat...si prezenta mea pe forum nu cred ca te intereseaza pe tine...si nu ma intereseaza ce se scrie cum ma intereseaza ce vad... Dupa ce ai postat pozele te-am lasat sa joci dar surpriza mare...nu mai erai acelasi "zeu" ...erai praf...dar asta era probabil pt ca ti-am stricat cheful...Am uitat !
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 23 Aug - 0:03:04

JeeZy a scris:
Alteeeeeee pozeeeeeeee , ia arhiva :

- http://www.dump.ro/download.php?id=13702&act=JqBOHqjcjSX4KO8h

Si am si eu o intrebare "Trebuie sa postez poze in fiecare zi sa va dati seama ca nu sunt codat?" :x :x :x
Sweet pls spunele la toti adminii sa ma lase in pace ca imi strica tot cheful de joc cu faze dinastea , sau macar sa mai intre si ei pe forum sa vada ce se mai vorbeste ca NU SUNT CODATTTTTTT :x .



Tiam scos banul . Alta data sa treci si ip tau acolo ca sa-mi fie si mie mai usor si sa scot banul mai rpd
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
JeeZy
User
User
JeeZy


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 21/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 23 Aug - 0:19:36

Susule ce sa iti zic , daca eram codat atunci si mergeam prin zid cu tinta direct pe om de ce nu a iesit wall-ul la poze ? Iti zic eu de ce : Pentru ca sunetul la counter e facut pentru cine stie sa il asculte nu pentru toti incompetentii , asa ca mai joaca cativa ani si dupa sa vii sa mai vorbim . Si la partea ca dupa ce am intrat nu ti-ai cerut scuze asa cum ai spus si cum si trebuie , si am jucat prost pe harta aia ca m-ai dezgustat tu dar pe urmatoarea harta am fost acelasi "zeu" despre care vorbeai tu . Poze dau cand vreti voi la fel si demo dar data viitoare spune-mi cand imi faci poze sau demo si intru eu pe forum sa le postez fara sa mai imi dai fuckoff fara sa stii sa il mai scoti sau ban . Am stat o jumatate de ora sa intru la loc ca nu scoteai tu fuckoff-ul . Si auzi la el "Probabil ca sunt coduri dinalea care se dezactiveaza cand faci poze" laugh laugh laugh :lol!: :lol!: :lol!: Nu am mai auzit replica asta pana acum dar totul este posibil . Sweet nu am pus ip-ul ca il am dinamic si nu trebuie sa il scoti ca pot sa intru iar , oricum merci :D .
Sus In jos
Susu
User
User



Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 21/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 23 Aug - 0:30:42

JeeZy a scris:
Susule ce sa iti zic , daca eram codat atunci si mergeam prin zid cu tinta direct pe om de ce nu a iesit wall-ul la poze ? Iti zic eu de ce : Pentru ca sunetul la counter e facut pentru cine stie sa il asculte nu pentru toti incompetentii , asa ca mai joaca cativa ani si dupa sa vii sa mai vorbim . Si la partea ca dupa ce am intrat nu ti-ai cerut scuze asa cum ai spus si cum si trebuie , si am jucat prost pe harta aia ca m-ai dezgustat tu dar pe urmatoarea harta am fost acelasi "zeu" despre care vorbeai tu . Poze dau cand vreti voi la fel si demo dar data viitoare spune-mi cand imi faci poze sau demo si intru eu pe forum sa le postez fara sa mai imi dai fuckoff fara sa stii sa il mai scoti sau ban . Am stat o jumatate de ora sa intru la loc ca nu scoteai tu fuckoff-ul . Si auzi la el "Probabil ca sunt coduri dinalea care se dezactiveaza cand faci poze" laugh laugh laugh :lol!: :lol!: :lol!: Nu am mai auzit replica asta pana acum dar totul este posibil . Sweet nu am pus ip-ul ca il am dinamic si nu trebuie sa il scoti ca pot sa intru iar , oricum merci :D .

esti mare bot copile..de azi inainte de cate ori de prind pe server ai ban sau fuckoff ..esti un mare incompetent tu ! Nu eu...am dat unfuckoff de cateva ori dar daca tu esti ratat nu e vina mea..deci de azi nu mai joci pe server knd sunt eu...nu ma mai cobor la nivelul tau sa iti raspund..si vezi ca eu ti-am vb frumos pana sa ma jignesti tu..se pare ca si tu esti un "smardoi"...nu-i nimic ! O sa fii smardoi pe alte servere...

P.S. Cumpara-ti Steam saracule daca vrei sa te cred ca nu joci cu cod...probabil nu ti-au dat parintii bani pentru steam...Asteapta alocatia si iti iei !
Sus In jos
JeeZy
User
User
JeeZy


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 21/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 23 Aug - 0:45:38

laugh Hahahahaha Eu nu imi aduc aminte sa te fi jignit in ce am scris acolo , am spus : "Nu pentru toti incompetentii" , nu te-am facut pe tine direct dar daca te simti nu am nimic impotriva si copil cred ca esti tu , cati ani ai tu conteaza ca sar putea sa imi zici domnul daca tinem cont de varsta .

Da si vad ca esti si al treilea admin de pe server dar tot degeaba ca nu stii sa respecti player-ii . Daca intra cineva mai bun ca voi repede strigati ca si copii aia mici "E codat sunt sigur" , nu prea stii sa pierzi observ :rabbit: dar trebuie sa te obijnuiesti.

Buhahaha :lol!: :lol!: Imi place cand te oftici hahahaha . Ce crezi ma ca e ultimul server de pe lumea asta sau ce ? Daca nu mai vreau sa joc nu mai joc si gata , dar pot sa intru si cu alt nick , care e problema ? Si joc in continuare hahahahaha . Strangeti jucariile si plangi laugh .

Si da am si steam ma original de cand a aparut in Romania cand tu inca mai jucai versiunea 1.6 nonsteam dar imi face lag de la store-ul ala care e in program ca am doar 512 Mb de ram si de aceea nu joc cu steam-ul . Dar oricum sunt coduri si pentru steam in caz ca nu stiai aflii acum .


Bine frate daca eu am jignit imi cer iertare dar nu vezi ca imi aduce acuze aiurea si imi zice sa imi caut server . Mi sau facut poze le-am pus repede nu am stat 1 zi , 2 , sau o saptamana , le-am pus imediat ce mi sau facut si tot mi se aduc acuze aiurea .


Ultima editare efectuata de catre JeeZy in Sam 23 Aug - 1:13:35, editata de 4 ori
Sus In jos
Susu
User
User



Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 21/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 23 Aug - 0:49:48

cauta-ti server de cs domnule Smardoi...bafta
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 23 Aug - 1:06:59

JeeZy tu ai jignit prin cuvantul incopetenti , ai batut un apropo foarte bine indreptat catre Susu

Acuma incetati cu cearta ca ma supar si nu cred ca ati vrea sa fac asta

Ai pus poza ... tiam scos banul tiam zis ca esti curat ... nu mai comenta aiurea ... Daca i sa parut suspect tea banat , ai pus poza si sa rezolvat tot

Susu si u mai usor cu limbajul ... stiu ca esti nervos dar ar trebui sa dai dovada de maturitate si sa nu te pui la mintea lui

Ma voi ocupa eu de acum inainte si de acesti zei
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
JeeZy
User
User
JeeZy


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 21/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 23 Aug - 12:29:49

Uite Sweet e a treia oara cand imi face poze si imi da ban permanent si nu sunt codat frate :

Nick - JeeZy
IP - 86.121.247.214
Dovada - http://www.dump.ro/download.php?id=13748&act=dc25o4put5ADD783

Eu unu nu vad nici un cod , nu se pune problema de aim ca toti ma suspecteaza de WALL :x , dar daca vreti imi faceti si demo pentru aim . Spune-mi si mie te rog daca sunt codat .
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 23 Aug - 13:40:55

Sincer ....mam saturat io de cate banuri a primit jeezy acuma toti adminii ar trebuii sa stie cine este si sa nu il mai baneze....propun ca acel admin care il va mai bana pe jeezy sa fie tras la raspundere pt ca e cunoscut si pe forum si pe server...si daca va mai primi ban pe server inseamna ca adminu care ia dat ban nu isi face treaba cum trebuie ....adminii trebuie sa aibe o prezentza constatanta pe forum si sa fie la curent cu ultimile noutaati asa ca cn il va mai bana sa ai be de suferit
Sus In jos
JeeZy
User
User
JeeZy


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 21/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 23 Aug - 14:06:47

Merci andrey pentru suport :) De aceeasi parere sunt si eu in privinta cu intrarea adminilor pe forum , ca asa se face , cine e admin trebuie sa intre si pe forum sa vada ce sa mai discutat nu doar sa joace . Si eu nu am nimic inpotriva ca sunt banat dar ma enerveaza faptul ca trebuie sa astept sa mi se scoata ban-ul . Sa mi se faca poze si sa imi zica "JeeZy vezi ca ti-am facut poze si intra pe forum sa le postezi daca nu ban !!!" . Si eu ies de pe server sau ma pun spectator si intru pe forum , le postez si intru la loc . Nu sa imi dea ban asa aiurea .
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 23 Aug - 14:08:17

JeeZy curat . Tiam scos banul
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 23 Aug - 14:35:29

scrietzi pe forum sa nu il mai baneze pe jezzy saracu joak bine si toti zic k e codat...ar trebui sa traga pe langa admini k sa nu il suspecteze :-<
Sus In jos
cops
FightZonne Admin
FightZonne Admin
cops


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 16/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 23 Aug - 21:44:42

vom fi mai atenti pe el!
Sus In jos
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 24 Aug - 22:19:22

Vai ce rusine nu mai pot intra pe srv imi zice ca am luat ban si cred ca e pe cls de ip :| oare dc ce am facut :| ??
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 24 Aug - 22:25:55

Vai ce bot esti ... e de la server se va rezolva imediat problema :D

Ps : Si eu am ban :P
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





CERERI UNBAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
CERERI UNBAN
Sus 
Pagina 2 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Reclamatii Admini
» Cereri Slot
» Cereri Admin
» Cereri intrare clan Fz*
» unban me im clean :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FightZonne.idle.ro :: UNBAN & Reclamatii!-
Mergi direct la: