Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatii Admini

In jos 
+36
Zilla
SaTaNeL
-zdbaw
noob
Ech0
dont
eVo
Emo Girl
DureX
LoLache
vAdAuPiScA
Gerrard
Jobuu?
DreamsS
PeN # joc la caterinca
StunT
cops
blue
iuda
axel-
VEGASSS
gigelu@no kef
an1me*mZq
LeTHaL
Gsus
adryan
andrey
stre3t
GrAnDe
YeAhh!
Susu
tarnacop
saw
blackstar
fragile
Sweet
40 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeVin 20 Iun - 19:06:16

Aici se vor face doar reclamatii aduse la adresa adminilor .

Trebuie sa aduceti dovezi la adresa reclamatiilor ce le faceti ( poze / snapsot ) .

Pentru uplod de poze aveti la dispozitie mai multe adrese :


http://imageshack.us
http://www.2shared.com
http://photobucket.com ( este nevoie de cont )

Pentru nelamuriri mail :

fightzonne@yahoo.com


Ultima editare efectuata de catre Sweet in Sam 3 Ian - 16:31:11, editata de 1 ori
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: reclamatie v1c   Reclamatii Admini I_icon_minitimeJoi 24 Iul - 22:00:35

pls faceti cv cu el...( v1c ) de knd are admin toata ziua aud "fututi dumnezeii matii" sau "dumnezo" numai dnastea opriti sunetele sau facetii ceva lui e stresant toata ziua aud injuraturi si degeaba ii zic playerii:|.Multumesc
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeJoi 24 Iul - 22:04:20

Data viitoare te rog sa vii si cu niste dovezi ... fa si u un print ...

v1c ai grija ca deja ai o reclamatie
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeVin 25 Iul - 2:34:00

ok mii de scuze nu stiam...am sa fac de acum
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeVin 25 Iul - 23:58:43

fragile...nu isi face datoria de admin...era un codat cu numele 8...pana la urma i-a dat ban blackstar gg black...apoi injurau playerii frate de numai dumnezei si morti vedeam fragile nimic el isi vede de joc i-am spus el zice cince ce a facut zic uitate ce injura...el tot nimic va rog faceti cv cu el k nu face nimic :|

https://2img.net/h/i339.photobucket.com/albums/n457/Danautza/fragile.jpg

https://2img.net/h/i339.photobucket.com/albums/n457/Danautza/fragile1.jpg
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeSam 26 Iul - 0:07:57

Dragutza... daca erai putzintel mai atenta eram 4 admini online iar 2 erau spec... eu mai jucam nu aveam cum sa fiu cu ochii peste tot...
Daca am admin nu inseamna ca ar trebui sa fac mereu politie cu unii si sa ii invat pe copilasii sa se comporte cilivizat.
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeSam 26 Iul - 0:10:35

daca te referi la mine ca eram spec...eu eram afk de 40 de minute.....si nu stau sa citesc in console totul dinnainte
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeSam 26 Iul - 0:13:05

Mda... poate...
Mai era saw...Susu... si ei erau afk?

In fine puteti sa-mi stergeti adminul daca asa e corect .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeSam 26 Iul - 0:17:35

fragile..dak il sanctionai knd ti-am zis nu postam nimic...treceam cu vederea dar am zis de cel putin 3 ori dai llama sau ban k nu e prima data u jucai in continuare nu ma bagai in seama ce treaba e asta din partea unui admin? asa se face?
Sus In jos
saw
Administrator
Administrator
saw


Numarul mesajelor : 38
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeSam 26 Iul - 0:20:30

da eu i-am dat ban.
Nu va mai ofensati acu asa de mult.
Mai are putina dreptate si fragile ca mai erau admini pe server care stateau.
Nu va mai agitati atata ,cu calm se rezolva multe.
Daca nu raspunde un admin apeleaza la altu daca sunt pe server.
:D
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeSam 26 Iul - 0:30:26

saw...am scris cu sayteam @...nime nu mi-a raspuns doar fragile juca si susu si u si black erati spect afk asa k pls...si nu ma agit vreau doar sa se trezeasca adminii k imd playerii vor face ce vor pe sv :|

Edit by Sweet

Dana problema rezolvata fragile avertizat ... va rog sa nu mai vad asemenea sageti intre voi
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeSam 26 Iul - 8:38:59

AICI SE POSTEAZA DOAR RECLAMATII ADMIN SI NU TREBUIE SA NE TIGANIM

fragile CAND CINEVA INJURA SE DA BAN DE 100 DE MINUTE PENTRU LIMBAJ

CAND CINEVA ITI SCRIE CU SAY_TEAM@ TREBUIE SA TE UITI PE ACEL JUCATOR

DE IERI ESTE SI COMANDA AMX_SS ..... POTI SA II FACI POZE SI SA TI LE DEA PE MESS

NU MAI VREAU OFTOPIC AICI .... SA POSTEZE DOAR CEI AFLATI IN CAUZA
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeSam 26 Iul - 12:41:17

Am si eu o reclamatie impotriva lui blackstar .. azi dimineata pe la ora 1 daca tin bine minte .. a pus harta de_dust2_long sau ceva de genu .. era un codat pe server cu AIM clar .. eu ca disperatu cu say_team@ stigam sa ii dea ban .. el nimic .. dupa ce m`am pus spectator .. k sa fiu sigur k nu gresesc .. m`am convins clar ca avea un aim dinala din 2008 cred :) .. blackstar nimic .. ma agint un pic .. dupa aia din plictiseala se pune spectator .. iar botu ala stiind ca e admin a scos wall`ul .. black ia facut poze .. ala i lea dat pe mess bla bla .. cand a intrat black la joc .. baiatu respectiv .. WALL+aim again ! SI MAI STINGA IN GURA MARE PE SERVER CU AMX_TSAY : "REAL E CURAT" pt k avrea un nume REAL si nush cum ..

2 : Dupa ce s-a saturat ala de server alea alea .. blackstar a schimbat pe 35 hp .. jucam ce jucam .. m-am plictisit ... am inceput sa imi dau kill de plictiseala .. ( poate confirma si Dana sau an1me ca erau pe server ) .. am pus sensivity : 99 ! Joc ce joc .. ma chinuiam sa dau lama .. si ma invarteam ca un titirez .. ma trezesc cu ban :| .. ( jucam cu nick: dny ) .. si chiar inainte cu 2 runde am zis : "ce greu e sa joci cu sens 99" .. dar .. la ce sa te astepti .. Apropo parerea mea in legatura cu Blackstar sa schimabat total !

GL & HF
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeSam 26 Iul - 13:08:34

dny..nu vreau sa te ofensez...dar cu nush cate runde innainte am zis ca ma duc sa fumez? si cand m'am intors..eram spectator pe tine..si te invarteai ca titirezu..si eu de unde sa stiu ce aveai tu? doar nu am citit in console...apoi zici ca tot eu am ceva cu tine? si cu amenintarile alea ce era? tot o dai asa de tare
Sus In jos
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeSam 26 Iul - 13:28:54

Pai daca se mai intampla crede-ma ca o sa fie valabile .. Pai cum sa imi dai ban ma ! Am mai fost eu codat ? Tu gandesti inainte de a actiona ? Probabil ca nu .. sau foarte putin !
Sus In jos
Susu
User
User



Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeSam 26 Iul - 15:40:06

nu va mai certati...Dny,ceea ce tu afirmi ar fi trebuit sustinut de un demo....

Blackstar cred k trebuia sa astepti sa vezi ce e cu dny,fiind un jucator pe care il cunosti de ceva vreme...+ ca era harta cu lame :D


Nu mai acuzati decat daca puteti sustine ceea ce spuneti cu probe sau martori !


Si era sa uit...Nu va mai amenintati si injurati ! chestiile astea sunt contorizate si nu va vad bine...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeSam 26 Iul - 17:13:50

dny...blackstar de obicei knd este spectator e afk doar knd scrie ptr asta nu se face reclamatie trebuia sa iti dai seama k era afk dak nu ti-a raspuns...
Sus In jos
YeAhh!




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 19/07/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: rupti si impresi de admin   Reclamatii Admini I_icon_minitimeLun 28 Iul - 17:26:06

frate deci rupa aia de dana e stresanta rau din momentu un care moare incepe cu sunetele de iti face capu calendar si incepe sa dea slap aiurea e stresanta mai mult de 15 ani nare si ruptu de fz*blackstar alt retard care mia dat ban aiurea ca am zis sa nu mai streseze lumea cu bmb din sec in sec deci ABUZ DE ADMIN oriqm la cs e prea praf si ia luat apararea lu` ungurbulan ceea ce mi se pare nedrept adik el ma injura si i raspund cu aceeasi moneda si io iau ban deci am vrut sa iau un admin pe serv asta si cu toata care ce ce nu mai vazut pana mea imi bag **** si PA !
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeLun 28 Iul - 17:30:23

du'te tare...si ce ai zis tu mah? tot injurai..chiar tu ai zis ca nu am reclamatii...copilu....invata sa vb in o comunitate....si tu zici de dana ca nu are mai mult de 15 ani? uite ca iti zic eu ca are mai mult....de acum pe server...o sa ai numa fuck offuri de la mine...atunci chiar sa ai pentru ce sa imi faci reclamatie...aaaa si inca ceva......banu nu ti l'am dat eu...ca eu iti pregatise-m altceva..uite daca vrei sa vezi:amx_banip yea 1000 "vb frumos copil impertinent" ..nu mai vb aiurea..ca nu o sa iti raspund
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeLun 28 Iul - 17:40:37

auzi domnule suferinta...nu e vorba knd muream dadadeam sunete...eu muream mai la inceputul rundei si knd mai erau 30 sec dadeam sunet ptr bomba da? si apoi am pus nuke nu prea am zis de bmb k eram afk putin pe mess si knd am intrat iar in cs dupa vreo 2 runde au pus terro bomba eu eram ct si era unu sa ii zic mai pe romaneste BOT si nu mergea la bmb se plimba aiurea pe harta k nu stia si de aceea ii dadui slap.Pe sv nu mai ai ce cauta ptr injuriile la adresa mea si k ma faci javra...atata am apucat sa dau print knd m-ai facut javra k la mn nu imi raman in consola e de la cfg...a facut cv prietenumeu si acu nu mai ramane nik knd se umple pana sus consola se sterg.De la mn ai ban de fiekre data knd intri...nu am voie sa iti dau permanent dar am sa iti dau tot pe 100 de minute.Esti cam tupeist copile ti s-a uscat si tie cerneala pe buletin si deja esti mare smardoi...frumos mai dute invata sa te comporti apoi hai pe sv.
Sus In jos
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeLun 28 Iul - 18:05:36

Yeahhh!
1: Esti un analfabet care nu are nici 2 clase cat trenu !
2: Vad ca iei pe toata lumea la bulan .. si vb ca si la usa cortului ...
3: La ce vocabular de taranoi cu sapa in mana ai..nu tare te vedeam eu cu admin pe server .. esti prea limitat mintal sa faci pe adminu !
4: Dana admineaza destul de bine ... pana acuma nu am vazut sa faca greseli ... cel putin cat erau eu pe server .. deci vb aiurea
5: Da intradevar blackstar e slab .. dar fiecare cum stie si cum poate ..
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeLun 28 Iul - 18:16:51

Yeahhh! a fost banat dupa forum asa ca puteti incheia subiectul acesta
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeLun 28 Iul - 18:27:48

dny..taci. ca nu am sa iti mai raspund...si as dori sa nu mai vb deloc de mine...si inca ceva...talk to the hand :suspect:
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitimeLun 28 Iul - 18:30:19

Si voi doi care va stiti terminati cu flame .... dny nu incepe te rog
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: dana   Reclamatii Admini I_icon_minitimeMar 29 Iul - 23:18:11

Vad ca aici adminul Dana face reclamatie la toti dar ea nu se vede in seara asta am pus-o sa se uite pe un player care mi se parea dubios ,dar marele admin dana imi raspunde imediat ca nu are nmk fara a se uita pe el...dupa aceste faze tupeul si ignoranta ei ma intreaba daca am terminat cererea si alte chestii care nu o privesc..grande

Reclamatii Admini Tn_e15c1bac8cd3e9af8a3b162eb0d6aae7 Reclamatii Admini Tn_ee71be6c478de9bbd6f6598a8b025496 [URL=http://www.99poze.ro/poze_59348612/4/][img]http://www.99poze.ro/hotlink [URL=http://www.99poze.ro/poze_59348612/3/][img]http://www.99poze.ro/hotlink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatii Admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii Admini
Sus 
Pagina 1 din 12Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Reclamatii jucatori
» In atentia celor ce vor posta reclamatii aduse jucatorilor sau adminilor
» Admini noi
» Regulament Admini
» Lista Admini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FightZonne.idle.ro :: UNBAN & Reclamatii!-
Mergi direct la: