Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatii Admini

In jos 
+36
Zilla
SaTaNeL
-zdbaw
noob
Ech0
dont
eVo
Emo Girl
DureX
LoLache
vAdAuPiScA
Gerrard
Jobuu?
DreamsS
PeN # joc la caterinca
StunT
cops
blue
iuda
axel-
VEGASSS
gigelu@no kef
an1me*mZq
LeTHaL
Gsus
adryan
andrey
stre3t
GrAnDe
YeAhh!
Susu
tarnacop
saw
blackstar
fragile
Sweet
40 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 16:16:34

dny...mc..dar afk de cele mai multe ori ai vazut ca stau..vb ori cu lumea..ori ca stau si privesc pe anumiti jucatori...ai vazut...cand nu's la p..anunt..brb..ma duc sa fumez/mananc....sau ce fac eu...si tot asa anunt cand revin...dar in cea mai mare parte stau pe spec...ca ma plictisesc sa mi'o iau :P pana zilele astea..eram de dimineata pana seara pe server..dar acu trebuie sa imi iau si eu ceva..cumparaturi de pe aici..ca maine noapte vin in romania...si neah...plus....ca cat o sa fiu in ro...slabe sanse sa fiu pe server..poate doar foarte putin..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 17:23:53

dias...eram pe sv dar afk pana la urma i-am banat stai relax...erau 3 carora le-am dat ban unu ce i se tot schimba numele celalalt avea cv nume im si nu mai stiu cum ala avea speed si celalalt la primu i-am dat ban pe ip k nu ii puteam da permanent pe nume am dat amx_addban ip 0 motiv...deci nu te mai agita le-am dat ban ce crezi k eu toata ziua pot fi pe sv si eu mai intru...atunci am vaz k e totul ok am mers si eu sa mananc cv k atunci m-am trezit.mai toti aveti cv cu mine ce sunteti invidiosi si vreti sa imi scoata adminul sau ce? crezi k eu dak joc mai mult pe sv inseamna k pot sa fiu cu ochii pe toti? i-am banat nu te mai agita aiurea uite id de mess dana_danutza738 adauga-ma knd mai ai probleme si nu raspund pe sv imi zici pe mess sau o sa iti dau si id de steam.
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 17:25:26

dny imi cer scuze ca nu pot sa stau 24din 24 pe server dar neah mai tre sa mearga si omu la munca ....mai avem si noi viatza noastra pesonala...daca se considera ca nu am prezenta pe server sa mi se scoata adminu si cu asta basta...

Io mai lipseam de pe aici
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 17:38:03

dny tu ce crezi ca eu nu sunt constient ca nu sunt admini ziua .... dar ce sa fac spune-mi tu .... da-mi o solutie si poate o sa o pun in practica . O sa mai pun admini dar nu vezi ce cereri de admin se fac ... minciuni ca joaca de 3 saptamani cand eu au doar 2-3 ore online pe server ... Asta e deocamdata nu am ce face o sa mai incerc sa dau admine sa fim mai multi . Mai mult de atat nu am ce face
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 18:33:40

Nush .. singura solutie ar fi sa treci serverul pe steam .. dar ar fi gol :| .. am juca doar noi ... Problema e .. k toti adminii intra deodata pe server :) cand e 1 mai intra 5-6 .. si cand nu e nici unu nu intra nimeni .. si atunci codatii fac legea .. azi am jucat contra 3 .. sincer nu m`am enervat ca nu am ce face.. asta e serverul .. nu am ce astepta mai mult de la el in momentul de fata...sry

GL & HF

Catre toti adminii .. faceti un vote daca ma vreti in grupul adminilor sau eu nu mai intru pe server ... mi`am luat azi "fu**-ti mortii ma*i" si altele la greu .. e cam nasol sa te bage si sa te scoata robotii, si sa nu poti face nimic .. decat sa suporti toate injuriile la adresa ta .. nush cati admini ati accepta sa fiti injurati de mama la fiecare minut sau fiecare hedshot pe care il dati ... cel putin nu mi se pare corect , ma satur si eu de la o vreme .. am si eu o varsta nu mai sunt copilasi sa tot stau si sa raspund cu aceeasi moneda .. recunosc ca mai zic si eu un fgm din cand in cad dar incerc sa ma abtin in ultima vreme .. nu ma supar rapid cand face cineva misto de mine .. dar cand ma injura de mama imi vine sa le rup capu jos .. NP daca nu iau admin gasesc alta solutie .. prima ar fi folosirea unui root de cara fac usor rost ... problema ar fi ca daca ma pun sa ii floodez pe toti care ma injura nu ramane mare lucru pe server ... Dar sincer va zic eu nu mai indur mult si imi iau propriile metode de a rezolva problemele cu sau fara ajutorul vostru de admini ! excl VORBESC FOARTE SERIOS !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 18:56:51

sweet...pana la urma ce ai decis cu adm meu e suspendat i-ai dat dreptate lui dias sau imi ramne adminul? acu seara plec la internet pe noapte cu prietenumeu..sper sa fie pe sv sa mai jucam k avem meciuri multe si nu o sa fiu chiar toata noaptea pe net.
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 19:00:11

Din moment ce eu nu tiam zis nimic ramai cu adminul .

dny nu prea inteleg eu ce vrei sa spui u dar nu-mi place ... deocamdata astea sunt resursele serverului asta pot sa ofer ... Daca nu-ti place sincer imi pare rau ... mai e mult de munca si eu o sa ma tin de aceasta munca . Nu tea obligat nimeni sa stai pe server dar ... ce sa-ti zic daca o sa renunti sa joci asta este ... Ar fi trebuit sa ai si tu rabdare ca si restul ... stii prea bine ca suntem la inceput de drum
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 21:41:11

dana am inteles situatia nu te speria :D:D:D :face: dar pe viitor da add la an0nim123 pe steam
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeLun 4 Aug - 19:24:06

o reclamatie la adresa lui fragile.
sta pe sv playerii fac legea injura joaca codati etc sunt prietenu lui dana am postat dp contul ei.i-am zis frumos,avea numele lew,am zis lew schimba harta k erau 14 playeri pe snow apoi au inceput aia sa se injure el statea juca linistit apoi a schimbat harta si atat.

https://2img.net/h/i339.photobucket.com/albums/n457/Danautza/untitled.jpg

https://2img.net/h/i339.photobucket.com/albums/n457/Danautza/untitled1.jpg
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeLun 4 Aug - 19:29:53

Lew si Fragile sunt doua persoane diferite . O sa-l astept pe fragile un reply ca sa te lamureasca

Eu deja cum sta treaba ...
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeLun 4 Aug - 22:25:03

poi cum adik sunt 2 pers diferite...intra cu numele lew si apoi isi schimba in fragile si schimba harta cum is 2 pers diferite?:|
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeLun 4 Aug - 23:59:56

Gagik... credeam k ma ubesti ... :cry:

LEw este varul meu... i-am zis sa nu mai intre cu adminul meu... pentru ca face numai prostii... am sters serverul de la favorite... dar a retinut cum se numeste si se connecteaza fara probleme...
De obicei cand imi prinde adminul face numai prostii... ma mir cum de atunci a facut numai atat.... pentru ca el se enerveaza foarte usor... si incepe sa sparga sa rupa... sa injure pe cine apuca ... nu prea il intereseaza nimic... nu ii plac regulile deloc (nici in viata personala).
Majoritatea am vazut k au inceput sa-l cunoasca... intra pe server si este salutat inainte sa zica el ceva si probabil de asta se mai conecteaza la serverul asta.

Sper k te-am lamurit.... daca mai e ceva... iti raspund.
Sus In jos
Gsus
User
User
Gsus


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMar 5 Aug - 0:25:43

Cum nu mi se pare normal sa foloseasca altcineva adminul lui flagile nu mi se pare normal nici sa foloseasca altcineva contul de pe forum. Cum adminul nu l-a dat de bunavoie, cred ca o schimbare a parolei este de ajuns. Insa contul pe forum este folosit de bunavoie de altcineva, iar asta nu mi se pare tocmai corect.
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMar 5 Aug - 0:59:13

Contul meu nu il foloseste nimeni... iar la admin degeaba imi schimba pass deoarece jucam de pe acelasi pc si nu ii cere nici un fel de pass daca isi schimba nick in al meu...
Daca imi foloseste adminul numai cand este un codat sau cand trebuie harta schimbata neaparat... nu am nimic impotriva dar sa nu se intinda... si am vazut k nu prea mai joaca cu adminul meu.

Deci ia gata... galagia k sa rezolvat.
Sus In jos
LeTHaL
User
User
LeTHaL


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 29
Data de inscriere : 04/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: an1me   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 6 Aug - 20:38:59

Reclamatie adusa la adresa lui an1me care are de la un timp un limbaj foarte vulgar . Mentionez ca an1me are slot si ar trebui sa aiba un limbaj civilizat si sa fie un exemplu pentru ceilalti jucatori . Aici si dovada http://img84.imageshack.us/my.php?image=49950586ya3.png
Sweet sper sa iei masuri in legatura cu el
Sus In jos
stre3t
FightZonne Admin
FightZonne Admin
stre3t


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 6 Aug - 22:21:01

dar care a fost faza? p cn a injurat si de ce nu pui si u acolo poze? mkr zi...
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 6 Aug - 22:27:24

Nu conteaza pe cine a injurat important e ca a injurat si prima daata cand o sa-l vad pe server o sai dau un ban de 1000 de min
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 6 Aug - 22:53:31

sweet...nu chiar asa iai slotul si un warn nu il bana...joak destul de mult si joaca bine :) nu il bana ink la urmatoarea abatere sa ii notati ip-ul :)
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 6 Aug - 23:20:45

Cred ca mai dureros ar fi sai iau slotu decat un ban de 1000 min
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
an1me*mZq
User
User



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 24/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi 7 Aug - 10:07:43

imi pare sincer rau ca am injurat dar imi ajunsese pana mai sus de cat puteam duce.... deja inebunisem sa il vad pe ala cum ne injura si isi baga si isi scotea... nu trebuia sa injur... asta e greseala mea....
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi 7 Aug - 10:40:00

next time faci op poza la injuratura ,iei ipu si pui poza si ip pe forum la reclamatii jucatori si o sa fie banat cand il vedem pe server
Sus In jos
LeTHaL
User
User
LeTHaL


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 29
Data de inscriere : 04/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi 7 Aug - 11:20:28

an1me*mZq a scris:
imi pare sincer rau ca am injurat dar imi ajunsese pana mai sus de cat puteam duce.... deja inebunisem sa il vad pe ala cum ne injura si isi baga si isi scotea... nu trebuia sa injur... asta e greseala mea....

ba ma lasi ca ieri cat ai stat pe server te luai in gura cu toti si injurai sunt mai multi care teai vazut ! deci cer stergerea imediata a slotului si la urmatoarea abatere ban 1 zi ! multumesc de intelegere si sper sa iei masuri sweet !
Sus In jos
gigelu@no kef
FightZonne Admin
FightZonne Admin
gigelu@no kef


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 34
Data de inscriere : 04/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi 7 Aug - 11:30:56

eu sunt neutru, e adevarat ca an1me era cu fundu'n sus ieri si era flegmatic sau mai mult cu mai toata lumea, dar si tu lethal ai facut flame la un moment p awp_bycastor cand eu va rugam sa va potoliti...so dupa mne, eu as zice sa o lasam pe urmatoarea abatere ;-)
Sus In jos
LeTHaL
User
User
LeTHaL


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 29
Data de inscriere : 04/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi 7 Aug - 12:16:07

ba trb sa faci ss daca chiar acuzi .... nu mai acuza fara probe ieri an1me a vb urat tot timpu cat a fost pe server da asa ca te rog frumos nu te mai baga si nu mai acuza fara dovezi !
Sus In jos
stre3t
FightZonne Admin
FightZonne Admin
stre3t


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi 7 Aug - 12:24:59

lethal dar u ai admin sau nu? trebuia sa-i dai ban cand l-ai prins sau kick si il tineai in kickuri(daca nu are imunitate)
daca are imunitate...sweet scoate'i imunitatea de la slot si ne vom ocupa noi de el next time:) si lasa'l fara imunitate:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatii Admini - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii Admini
Sus 
Pagina 3 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Reclamatii jucatori
» In atentia celor ce vor posta reclamatii aduse jucatorilor sau adminilor
» Admini noi
» Regulament Admini
» Lista Admini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FightZonne.idle.ro :: UNBAN & Reclamatii!-
Mergi direct la: