Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatii Admini

In jos 
+36
Zilla
SaTaNeL
-zdbaw
noob
Ech0
dont
eVo
Emo Girl
DureX
LoLache
vAdAuPiScA
Gerrard
Jobuu?
DreamsS
PeN # joc la caterinca
StunT
cops
blue
iuda
axel-
VEGASSS
gigelu@no kef
an1me*mZq
LeTHaL
Gsus
adryan
andrey
stre3t
GrAnDe
YeAhh!
Susu
tarnacop
saw
blackstar
fragile
Sweet
40 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Ech0
User
User
Ech0


Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 17/09/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 15:27:42

frate am zis sry...am incurcat numele tot timpu va incurc pe voi2 noh ... oricum faceti cv cu noobu ala k nu are treaba cu cs-u inkt sa joace cu coade pff:|
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 15:29:37

nu am fost pe server si nu am de unde sa stiu ce sa intamplat ..mai bn faceai un demo ceva ...si postai sau astept parerea uni admin care a fost pe server
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 15:30:16

eu am fost pe server pana acum 5 minute..si dias nu o facut nimic
Sus In jos
Ech0
User
User
Ech0


Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 17/09/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 15:33:29

frate...erai afk atunci...si eu ies sa trag si vad de al meu zic ce naiba ma il iau si vad adryan...ma zic dao dreq in gandu meu...si nuj cum am zis k spartule ai cod sau ratat nu mai tin minte...in fine si atunci imi dadu ban dak puteam ii faceam demo ... deci JUR k avea cod k nu poate fi eroare de la cs asta...
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 15:39:03

Drag jucator din partea mea tu pe server 1000 de min nu mai ai ce cauta nu ma faci tu pe mine ratat si codat k nu ne tragem de sirete dupa ce k incalci si reguliu tragi din spawn,limbaju etc. nu trebuia s sa ma injuri asa k nu mai face gura k degeaba faci tu esti vinovat asa k io zik sa ispasesti pedeapsa si sa taci astp si tu decizia lu sweet :suspect: :suspect:

CIne ma cun stie cum jok si dak folosesc coduri datiiva si voi parerea
Sus In jos
Ech0
User
User
Ech0


Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 17/09/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 16:07:45

ca jucator skill nu il ai prea bun...nu am zis despre asta nik si cu faza cu spawnu si cu vorbitu nu am zis d ele...doar k esti un codat ma atunci dc erai transparent si aratai k terrori si u erai ct? cum explici asta ma k nu sunt nici chior nici prost...nu am nik cu tn sau altcv k sa fac orice sa pierzi adminu dinpotriva sa fie mai multi admini dar nu dinastia k tn...a fost black afk si gata codu activat laso ma naibii de treaba fi si u serios eu nu sunt asa de bot inkt sa nu imi dau seama k ai cod fi serios.
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 16:10:09

da mah bn eram codat si mi-a fost frica de blackstar esti multumit:)) termina cu faza cu codat:)) k nu sunt asa dus k sa jok codat k sa pierd adminu dar ce sa iti cer tie:)) si poate nu sti k am folosit comanda amx_spectate deci shhh :cat:
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 16:13:41

dar mai terminati? ech0 un demo de ce nu ai facut in loc sa il injuri? dias..tu nu ii mai omora ma fiind spec(ai mai facut o data asa...pe un server cunoscut noua) si gata. despre bugul acela..l'am observat si eu
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 16:15:22

poi nu era bug chiar jucam:P nu avem noi bugu ala aici echo termina k deja ne tiganim si nui fr
Sus In jos
Ech0
User
User
Ech0


Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 17/09/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 16:24:58

frate makr recunoaste k ai avut cod nu o mai tine pe a ta...era clar ma nu joc cs de 2 zile sa nu imi dau seama ci joc de 3 ani (doar in clan) si de 7-8 ani joc cs...am vazut codul asta stai relax...am prins multe sv-uri asa...makr termina k stiu ce am vazut nu sunt tampit la cap deocamdata sa incheiem discutia k nu are rost sa ma mai obosesc sa scriu ptr tn stiu sigur k ai jukt cu cod JUR pe cn vrei stiu ce am vaz si gata...

Si black...sincer nu m-am gandit atunci la demo sau la cv direct mi-a sarit gandul si nu l-am injurat am zis spartule ai cod sau ratatule ce injuratura e asta? knd o sa zic de mamicasa sau de morti si raniti atunci da frate e injuratura.
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 16:31:54

baiatule crezi ce vrei dar dak ma injurai de mama te banam permanent cu riscu de a pierde si adminu astp si tu decizia lui sweet si apoi mai comenteaza

Care considera k am jucat codat sa zik??? intrebatil pe grande k era pe server pe edulica care il cun;)
Sus In jos
Ech0
User
User
Ech0


Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 17/09/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 16:36:06

frate...a fost doar runda aia...k apoi mi-ai dat ban eu am iesit am vaz unu de al meu si m-am bagat dupa perete...zic ce cauta al meu acolo knd ies vad transparent si am tras totusi am vaz k te-am luat si scria adryan si atunci knd m-am bagat dupa perete direct am scris...de unde sa stiu dak u l-ai scos sau nu dupa stiu doar k te-am vaz gata incheiem discutia sa vina sweet sa vada ce si cum eu nu mai zic nik ptr mn esti un codat.
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 16:40:33

Echo poti sa juri pe ce vrei..da daca nu este o dovada...nu avem ce sa facem ..daca aveam un demo era bn insa ...fara un demo ceva nu putem ...
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 17:10:09

Ech0 inainte sa faci asemenea acuzatii mai bine ai face un demo

E ultima data cand te avertizez in privinta limbajului , daca te mai aud ca injuri pe forum si pe server poti sa-ti iei la revedere , dau ban pe clasa de ip si am terminat toata treaba

Ai ban pe forum pentru o perioada de 5 zile



Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 17:49:58

Reclamatie : Sweet !

Omu vezi k daca dai ban pe clasa de ip banezi toata Baia Mare ! Stiu ca vrei sa scapi de mine da nici chiar asa X( :lol!: :x
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 18:00:02

Esti echo? :lol!:
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 18:16:01

nu'i ech0 dar daca da ban pe clasa de ip..i'a ban tot orasul( daca este pe o singura retea)..si nu mai vedeti ceva lume pe server
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeLun 6 Oct - 19:42:14

blackstar a scris:
nu'i ech0 dar daca da ban pe clasa de ip..i'a ban tot orasul( daca este pe o singura retea)..si nu mai vedeti ceva lume pe server

Nui nimic ... si nu banez tot orasul ci providerul lui de net . Si nu cred ca Baia Mare este asa de mare ca ne lipseasca jucatori dupa server , dar asta numai in situatii extreme . Nu cred ca o sa se ajunga acolo
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
noob
User
User



Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 18/11/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeMar 18 Noi - 23:06:52

Sal , joc pe serverul vostru de cateva zile si am si eu o problema ! Acum aprox 45 min am luat ban pentru "CODURI" de catre adminul BUGU , am pus pozele pe forum si vad ca adminul nu s-a mai deranjat sa se prezinte , sa le verifice SI sa imi scoata banul (pt ca nu am nimic)....ce e de facut?
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeMier 19 Noi - 0:37:53

noob a scris:
Sal , joc pe serverul vostru de cateva zile si am si eu o problema ! Acum aprox 45 min am luat ban pentru "CODURI" de catre adminul BUGU , am pus pozele pe forum si vad ca adminul nu s-a mai deranjat sa se prezinte , sa le verifice SI sa imi scoata banul (pt ca nu am nimic)....ce e de facut?

Banul nu poate sa til scoata adminul , singurele persoane care au acces la unban sunt eu si saw . Tiam dat un raspun la cerera de unban si til mai dau si aici , astept o poza de la tine , motivul la-m mai spus odata , si dupa ce faci ce ti sa cerut banul va fi scos imediat
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeSam 22 Noi - 18:13:58

Ca sa vada toata lumea :

Sweet(11/19/2008 8:02:57 PM): sal
Sweet (11/19/2008 8:03:09 PM): mane iti dau un warning
Sweet(11/19/2008 8:03:30 PM): ai grija cu limbajul pe server , nu mai fi asa de intepat ca o sa pierzi
Sweet (11/19/2008 8:03:36 PM): atat am avut de zis

GrAnDe (11/19/2008 8:11:09 PM): dami
GrAnDe (11/19/2008 8:11:10 PM): da cum am vb
GrAnDe (11/19/2008 8:11:11 PM): ?
GrAnDe (11/19/2008 8:11:39 PM): zi mane
GrAnDe (11/19/2008 8:11:46 PM): daca nu iam adminu
GrAnDe (11/19/2008 8:11:55 PM): n\ti-am mai zis


Asta am vorbit cu el pe mess acum cateva zile , inainte de toate aceste discutii , am si un snaphot care sa confirme acest lucru

Si acuma o avertizare pentru voi toti :


DACA MAI FOLOSITI UN LIMBAJ NEADECVAT PE SERVER VA DAU BAN IMEDIAT DUPA FORUM



FOLOSITI UN LIMBAJ ADECVAT PENTRU CA NU SUNTEM IN JUNGLA

DACA CONTINUATI ASA O SA VA SUSPEND SI CONTUL PE FORUM SI CONTUL PE SERVER

RETINETI CA NU FAC EXCEPTII DE LA ACEASTA REGULA . NU MA INTERESEAZA CINE SUNTETI , VREAU DOAR SA FITI CIVILIZATI


VA MULTUMESC
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeVin 6 Feb - 18:43:50

As DOri SA FaC si eo o reclamatie in potriva adminului -zdbaw pentru k a dat un ban fara motiv numai k aveam bindat in say:suntCodat aceasta nu se poate ce motiv este asta de ban


ROG SA SE IA MASURI!!!!
Sus In jos
-zdbaw
Elite Admin
Elite Admin
-zdbaw


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Location : Brasov
Data de inscriere : 26/10/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeVin 6 Feb - 18:56:17

DiaS a scris:
As DOri SA FaC si eo o reclamatie in potriva adminului -zdbaw pentru k a dat un ban fara motiv numai k aveam bindat in say:suntCodat aceasta nu se poate ce motiv este asta de ban


ROG SA SE IA MASURI!!!!


acuma randul meu:

1. in primul rand nu se face acuzatia fara dovezi mai baietas
2. te aveam si in lista de steam si i-mi pareai chiar un tip de treaba,dar tind sa cred ca ai ceva cu mine fiindca vrei sa raman fara functie pe srv
fun nu-i nimic..oricum o sa joc pe fighz. cu sau fara admin :*...din poza asta tind sa cred ca abia asteptai asa ocazie deoarece nu aveai de unde sa stii ca te-am banat eu black sau oricare alt admin ,chiar abia astepti sa ma "dai in gat" baby Reclamatii Admini - Pagina 10 Steam
3. ai fost avertizat inainte de a fi banat crazy si de mine si de blackstar care-mie este martor ...
Reclamatii Admini - Pagina 10 Ban
4. aveai un nume dubios ,spuneai si chestii dubioase,jucai si dubios..eu cred ca este un motiv destul de bun pentru a te verifica
5. am actionat regulamentar ..am dat banshot nu ban sau banip wave

p.s. rant you !ca m-ai enervat
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeVin 6 Feb - 19:00:45

ms k ai pus tu poza l-ai scutit pe sweet oricum nu era motiv de ban omule ptr k aveam un bind ciudat dak eram poe steam ce ziceai si oricum cine sa uitat pe mn k sa spui ai zis si direct ban in rest nik aja k si ce 6-3 era scor de codat:))) cand inveti sa adminezi corect anuntama.Putin Imi pasa mie k ma stergi din lista de steam :)))) chiar crezi k ma doare:)))
Sus In jos
-zdbaw
Elite Admin
Elite Admin
-zdbaw


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Location : Brasov
Data de inscriere : 26/10/2008

Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitimeVin 6 Feb - 19:03:36

no comm..am postat ce aveam de zis yeahh doamne retrogradeaza-ma de dragul lui dias si gata wavecry stiu ca nu-ti pasa ca te-am sters din steam..dar mie i-mi pasa..deoarace am in lista doar persoane pe care le consider demne ,din pacate tu nu esti una dintre ele thumbsdown
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatii Admini - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 10 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii Admini
Sus 
Pagina 10 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Reclamatii jucatori
» In atentia celor ce vor posta reclamatii aduse jucatorilor sau adminilor
» Admini noi
» Regulament Admini
» Lista Admini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FightZonne.idle.ro :: UNBAN & Reclamatii!-
Mergi direct la: