Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatii Admini

In jos 
+36
Zilla
SaTaNeL
-zdbaw
noob
Ech0
dont
eVo
Emo Girl
DureX
LoLache
vAdAuPiScA
Gerrard
Jobuu?
DreamsS
PeN # joc la caterinca
StunT
cops
blue
iuda
axel-
VEGASSS
gigelu@no kef
an1me*mZq
LeTHaL
Gsus
adryan
andrey
stre3t
GrAnDe
YeAhh!
Susu
tarnacop
saw
blackstar
fragile
Sweet
40 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 29 Iul - 23:23:15

auzi dragul meu...nu eu am fost prima kre ti-a spus k nu are nimic da? stie baiatu sa joace la sunet si kre e problema? m-am uitat eu inainte pe el k si mie mi s-a parut k are cv k pana acum nu dadea asa...:) si dak ti-am zis k nu are nimic u continui "vai lenea asta" sau cv de genu k am print oricum ti-am zis frumos taci? u iar ai continuat cum vb asa cu mine k nush ce si ma iei tare stai baiete cumintel k poate o sa ma superi si nu iti dau ban...doar k fuckoff este si ptr asta nu se face reclamatie k ti-am zis sa TACI si nu numai eu ti-am zis k u vorbesti fara tine.toti adminii ti-au spus k nu are nimic..ai vaz k nu iti merge cu ei ai apelat rpd la mine joaca acolo si nu ma mai inerva.ms


https://2img.net/h/i339.photobucket.com/albums/n457/Danautza/grande.jpg
Sus In jos
Susu
User
User



Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 29 Iul - 23:38:14

Va sugerez tuturor celor care mai fac reclamatii sa veniti si cu probe ( Demo,poze,etc)

In cazul tau baiatule ,daca tu consideri ca acel individ avea coduri, trebuia sa ii faci demo sa iei ip-ul si sa faci o poza cu cine era pe server...Dar erau vreo 4 admini....deci era de ajuns o atentionare...daca ti s-a spus k e curat...trb sa treci tu pe el...poate noi eram boti...ai sarit pe dana...dc ? Ca e fata ?? :D :lol!:

Nu mai faceti fratilor reclamatii daca nu stiti sa le faceti ! :affraid:
Sus In jos
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 29 Iul - 23:41:15

1 la mana sarcina ta de admin este sa te uiti pe playeri dubiosi si nu mureai daca te uitatai 3 min pe el si doi la mana nu cred ca ai admin si pe forum :lol!: sa dai ordine

Susule te-ai bagat si tu ca musca-n lapte.....pe srv cereai reclamatii faci pe grozavu acum :suspect:
Sus In jos
stre3t
FightZonne Admin
FightZonne Admin
stre3t


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 29 Iul - 23:47:49

=)))gura ma s'a rezolvat problema:))
grande schimba acolo reclamatie impotriva tuturor atunci...
ce nu intelegi u ca dana s'a uitat nu i s'a parut codat...

dupa ce tot ai facut gura ai vazut, i'a facut andrey poze si ce sa vezi curat ca lacrima...
dana n'are admin numai pt. ca joaca bine:)
si de acuma nu mai zi x admin uita'te p y
foloseste team_chat @ mesaj
u@mesaj si vad doar adminii:)
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 29 Iul - 23:51:57

gata mah jucatoru era clean ...mam uitat io pe el iam facut si poze...deci nu era nimic...cand mai intrebat pe mn io am zis "nuuuu" ca am fost omorat...apoi dupa inca o runda mam uitat pe el si voi continuti sa va certatii...sweet bagate cu paru intre ei ca altfel nu i mai potolesti
Sus In jos
Susu
User
User



Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 0:00:26

GrAnDe a scris:
1 la mana sarcina ta de admin este sa te uiti pe playeri dubiosi si nu mureai daca te uitatai 3 min pe el

Prietene nu vreau sa te simti jignit dar e o vorba : “Genialitatea poate avea limitările sale, dar prostia nu are acest handicap.”


GrAnDe a scris:
si doi la mana nu cred ca ai admin si pe forum :lol!: sa dai ordine


Mai bine taci și dai impresia că ești prost, decât să deschizi gura și să confirmi acest lucru.

GrAnDe a scris:
Susule te-ai bagat si tu ca musca-n lapte.....pe srv cereai reclamatii faci pe grozavu acum :suspect:

Tinerii spun ce fac, batranii ceea ce au facut si prostii ceea ce doresc sa faca !

Bafta copile...sper sa intelegi ceva !
Sus In jos
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 0:09:33

Wow pestea le ei din cartile de colorat :| si iar te bagi copil cum sunt io inteleg sa nu ma bag dar tu ala cititu' nu prea..e grav tu cam suferi de tine insusi
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 0:19:01

Gata mah ........incheiati ce dr injurativa prin pm sau pe mess


GATA
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 0:23:07

relax....cum o zis si susu...daca nu va linistiti...o sa fiti linistiti....s'o clarificat....grande..se pare ca dana o avut dreptate...deci..gata.. las'o sa se ocupe in continuare de admin...pana acum nu stiu sa fi gresit vre'o data(din ceea ce stiu eu) aaa si inca ceva....nu acuzati fara a avea ceva ca dovada...daca aveti dovezi..or sa se treaca la masuri..pana atunci..puneti mana si jucati...gl & hf
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 1:07:35

auzi grande veziti de treaba ta si joak sa nu ma superi da?vorba lui dny nu ai nici 2 clase k trenul :| scuzati expresia :)) da e faina:)) deci grande dak nu te potolesti pe sv si tot asa obraznic esti ne suparam clar?:)
Sus In jos
stre3t
FightZonne Admin
FightZonne Admin
stre3t


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 1:50:08

sweet delete posts si gta:) deja incepe sa semene k s...
grande ai vazut nu te'a luat ea in considerare zici dar se uitase p el inainte cel putin asa zice nu cred k minte nu are de ce mai ales nu e genul care zice ca se uita si nu o face+ e ink in proble de ce ar vrea sa'si faca singura probleme
+susu chestiile alea le'ai luat de la wete d p forumul lor... bay scoate omul ala din el... dar dk stai sa cauti sigur a facut si el la greseli o gramada... ultima oara knd mi'am luat ban zicea k sa invat sa scriu..voiam sa'i spun lui si lui quad sa invete sa citeasca ca eu nu l'am injurat dar m'am abtinut poate ma trezeam k un ban si mai mare:)) dupa ce ca el e nervos dupa ce s'a intamplat p server vine aici si'l suparam si noi mai mult:)) gta sweet...pune'l p tarnacop aici mod si spune'i dk vrea admin sa raspunda fiecaruia foarte frumos^^ sau p saw k el e mai calm park:))
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 6:29:08

Cel mai calm dintre toti sunt eu ... dar si eu am o limita ... Grande a facut o reclamatie si i sa raspuns la ea ..... Dupa cum ai vazut Grande , Dana tia zis ca sa uitat dinainte pe acel jucator ... si na erau 4 admini online .... cam greu sa se greseasca . Acuma va rog sa incetati cu flame si cu aceste sageti aduse unul altuia . Si cum sa precizat si mai sus Dana nu are admin numai pentru skill si nici ca este fata :D ... ci pentru ca stie sa admineze ... Pana acuma a facuto fara greseala si sper sa o faca si de acum incolo . Eu am stat de multe ori undercover ( am intrat cu alt nume ) si a adminat perfect
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 10:01:21

Si iara ma jigneste Dana a stat la fundul meu sa vada daca am doua clase ca trenu :| :|
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 10:11:14

gata..relax...sweet...nu iei masuri?



L.E. dny..parca mai devreme ti'am zis ceva..in un post precedent

blackstar a scris:
dny..taci. ca nu am sa iti mai raspund...si as dori sa nu mai vb deloc de mine...:


Ultima editare efectuata de catre blackstar in Mier 30 Iul - 10:32:37, editata de 1 ori
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 10:15:17

DaNuTzA a scris:
auzi grande veziti de treaba ta si joak sa nu ma superi da?vorba lui dny nu ai nici 2 clase k trenul :| scuzati expresia :)) da e faina:)) deci grande dak nu te potolesti pe sv si tot asa obraznic esti ne suparam clar?:)


Dana tu cate zile ai pe server?? vad k deja iti permiti fff multe si nu e frumos.
Mai termina cu jignirile ca poate trece trenu si pe la tine .
Sus In jos
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 10:21:05

Super tare frate :)) hai ca rad bine ... parca suntem pe mirc aici :lol!: .. :))
Deci sa incepem !

1: Grande : daca nu te`as cunoaste nu as fi zis nimic .. te cunosc de pe serverul lui w**e si nici acolo nu erai prea grozav.. faci acele`asi porcarii .. ai gura mare .. sincer .. deabia legi cuvintele .. nu te scuza . cred k ai facut clasele primare la seral :-j ! Si ma leg de tine pentru faptul ca esti cam BoT ... nu vreau sa te jignesc ci spun adevarul pe fatza pt k unii oameni numai asa inteleg.. Daca ai avea un skill si tu .. ar fi trecut lumea cu vederea .. pt ca serverul e in cautare de jucatori cat de cat cu habar , din pacate nu prea intra acei jucatori .. ! Si pe langa faptul ca abia misti mouseul gura aia e cam mare pt tine nu crezi ? poate o sa intalnesti pe cineva care nu va tolera tupeul tau si poate .. poate ... o sa te cumintesti dupa un kun fu :) . Grande .. apropo .. este o vorba .. care se potriveste tuturor noobilor cu gura mare .. "gura mica , joc de glezna"

2: Dana ( Danutza ) : Dupa parerea mea .. e un admin peste multi altii de pe server .. poate chiar cel mai bun :) .. are un skill de invidiat pt unii iar pana acum din cate am vazut pe server nu a facut nici o boacana / gresala , in comparatie cu altii care dau ban pt ca ai sensivity 99 :)). Poate ca raspunde cateodata cam direct si sever .. dar la cati codati intra pe sever, un admin nu mai are timp de joc .. asa k nu ai ce sa te superi la o reactie de genu ... bine ca nu ai luat un ban pt insistenta si .. eu pt replica aia cu "lene" iti dadeam ban :) ! nu ai ce sa te legi de munca unui admin , daca te deranjeaza ceva in privinta lui faci o reclamatie pe forum si aici se rezolva problema !

3: Respect adminilor : Sweet , Saw , SuSu , Dana .. singurii admini care nu mi`au dat nici un ban de cand joc pe acest server .. GG in continuare faceti o treaba FRUMOASA !

OFF topic : Mai sweet tu deja imi cunosti stilul de joc / clasa ip / steam id ..tot .. ? ce ai gps`ul setat pe mine ? ma urmaresti prin satelit ? :shock: :lol!: :)) nu pot intra cu nici un nick nou pt ca sari pe mine direct . daca te rog frumos .. nu mai zice numele meu pe server daca sti cine sunt .. da un privat si iti raspund :) vreau sa vad cum se dispera noobi :)) ! si asa poate mai poate mai iau si eu un ban .. pt k nu am mai primit 1 de cateva zile bune :shock: .

GL & HF
Sus In jos
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 10:57:45

era normal sa sara si dny ca nu mai apunea soarele daca nu sarea zeu io sunt but cum sunt jok pt relax nu disperat ca tine in locu tau nu as vorbi de gura tu ne intreci pe toti la jigniri marele zeu care esti defapt un but cu cva skill
Sus In jos
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 11:03:34

E na .. relax omule .. fiecare cu jocul lui .. apropo eu ma disper si normal .. pt ca nu joc doar pe public .. sincer am facut si bani din cs daca nu stiai .. nu stau toata ziua ca tine pe public si ma cert cu adminii dar .. nah raspunzi dupa cum te duce capu ... probabil o sa dispari de pe serverul fightzonne .. nu mai rezisti tu mult aici .. cat de curand o sa scoti un admin din minti si o sa primesti un ban permanent asa bonus .. totusi erai fanul meu pe serverul de war3 nu te scoate :)))
Sus In jos
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 11:09:56

nu ma int ca faci tu bani din cs si o sa jok cat vreau ma si pe stedu nush dc te lauzi iauzi fanul meu :lol!: :lol!:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 11:38:33

tarnacop si grande incetati...gata am terminat discutia i-am spus frumos lui grande sa nu ma mai supere k il penalizez si gata am incheiat nu va mai harjoniti.
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 11:57:25

reclamatie admin DANA astazi ora 12:53 pe harta cs_siege erau 2 codati cu aim si wall si speed iar ea nu facea nik era spec.De ce mai intra dak nu face nik in legatura cu codati au inceput cu toti sa injure si sa iasa si sa intre cu coduri asa nu se face parerea mea no

http://www.dump.ro/download.php?id=6974&act=j7ZhdPM6um2b9pM4
http://www.dump.ro/download.php?id=6975&act=8EN7R2rBB09chhmC
Sus In jos
Susu
User
User



Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 12:58:58

te cred...si acum 5 minute era un codat...i-am spus cu say_team si tot nu s-a uitat..se juca..a iesit codatul...dupa 5 minute si am vrut sa pun numele meu ( eram undercover) dar a iesit si dana..nu am probe
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 13:07:07

Na mai agitat-o... sa vad acuma ce mai zici? erai numa tu admin pe server... nu ai cum sa zici ca presupuneai ca se uita "x" say "y" pe "z" cum a fost faza la mine.
In fine nu are rost sa ne intoarcem in urma ca poate iti amintesti si tu ce ziceai peacolo ;)

p.s Mai da jos din grade si mai lasa jignirile pentru ca esti prea nou venita pe server.
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 13:52:50

Dana astept un raspuns la ce a spus DiaS si ce a afirmat Susu .... Daca consideri ca nu faci fata in a admina pe FightZonne poti sa imi spui . Datoria ta de admin este ca sa te uiti daca jucatori sunt sau nu codati ... mai ales cand iti atrage cineva atentia . Stiu ca este stresant sa-ti spuna ala vezi ca x e codat vezi ca y e codat .... stiu cum este si te cam scoate din minti .... Dar inca odata incearca sa te iei si dupa anumiti jucatori si daca acela reclama un jucator care este suspec ca joaca cu coduri sa il verifici

Este posibil ca la afirmatiile lui DiaS si la poza lui in care este codatul sa fi fost AFK . Astept un reply de la tine Dana

Si inca ceva dupa cum am mai spus si mai sus : TERMINATI CU SAGETILE SI CU JIGNIRILE LA ADRESA CELOR CARE FAC RECLAMATII ETC . Chiar daca jucatorul respectiv este bot , nob , prost , incompetent ar trebui sai raspunzi frumos chiar daca va enerveaza . Cu voi vreti sa fiti respectati pe server si pe forum .... asa vor si ceilalti sa fie respectati . Asta este ultumul avertizment pe care vil dau . Daca mai continuati asa o sa incep sa dau warn , ban etc si sa incheiem orce colaborare . Va multumesc

GL&HF
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Iul - 16:02:37

Apropo in legatura cu cei "codati" .. dupa cum vad si presupun .. sunt destui care joaca de pe valve .. si joaca corect ... poate nu isi permit un steam ... zicem ca e o suma mica , dar probabil unora li se pare mult .. doar suntem in Romania nu in Anglia sa ne permitem toti ce vrem. Mai nush ce sa zic .. eu cel putin imi dau seama de cineva k e codat si daca nu stau spectator .. cred k ai observat sweet :) .. probabil k si Dana face la fel .. nu mai sariti cu gura k de multe ori gresiti ... nu vreau sa iau apararea nimanui .. dar e cam nasol k de fiecare data cand cineva ia un SF .. sare cu gura k respectivu e codat .. deja is obisnuit cu astia de pe server .. pt k ma aflu in aceeasi situatie .. la cate injurii am primit pe serverul asta nu am primit in viata mea, adunate din tot cs`ul + viata reala . Deci puteti sta si voi spectatori nu neaparat adminul sa faca tot .. k asa cand e un singur admin pe server si sar 10 pe tine ca ala e codat ce mai faci ? stai 1 ora sa te uiti pe fiecare in pate .. asa nu mai joci nimic .. multi intra pe server cu chef de joc si dupa ce isi fac noobi aparitia cu gura lor mare iti cam piere cheful k trebuie sa sfarsesti stand spectator .
Un sigur respect am pt blackstar si nu vreau sa para exagerat .. dar el sta cel mai mult specator :) acu .. sincer nu stiu cat sta afk , cat doarme .. dar noh .. poate chiar face o treaba calumea ! gg

ATENTIE ! TUTUROR ADMINILOR : azi in jurul orei 14:00 ( 2 PM ) pe server erau cel putin : 3 cu aim+wall , 2 wall .. CEL PUTIN .. si nici un admin din cati sunt pe tot serverul online ... asa k intrebatil pe an1me cum a fost .. luam niste hs`uri de nici nu stiam de unde a dat .. si mai vrei sweet sa intre skillati .. pai cand vede cineva ce e pe server iese razand .. imi pare chiar rau ... stiu ca nu`s o persoana potrivita pt a admina p serverul tau dar .. ori imi dai MACAR comanda de banshot .. ori aduci admini online .. k asa .. se goleste serverul si iti faci o reclama proasta rau de tot .. Chiar imi pare rau .. pt k depui / ai depus multa muca cu serverul .. si pacat sa pierzi incet .. incet tot .. parerea mea . Am dat acest ex pt k am dat serverul unui prieten sa joace .. si ma sunat sa ma injure ca imi bat joc de el .. a zis "bai tu imi dai server pt codati?" e ce a zis el .. de aici va dati singuri seama cum sa treaba .. si daca nu se rezolva rapid faza cu codatii .. nush cat rezista serverul ... probabil si intr`un an tot boti o sa ai pe el sweet .. chiar imi pare rau :(

SPER SA LUATI IN CONSIDERARE CE AM SCRIS EU .. DEOARECE DACA NU SE FACE NIMIC .. EU RENUNT DEFINITIV LA SERVER .. STIU CA NU`S DELOC IMPORTANT PT SERVER .. DAR MA DUC EU .. SI PROBABIL O SA MAI PLECE SI ALTII .. SI SE ADUNA ..

GL & HF
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatii Admini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii Admini
Sus 
Pagina 2 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Reclamatii jucatori
» In atentia celor ce vor posta reclamatii aduse jucatorilor sau adminilor
» Admini noi
» Regulament Admini
» Lista Admini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FightZonne.idle.ro :: UNBAN & Reclamatii!-
Mergi direct la: