Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatii Admini

In jos 
+36
Zilla
SaTaNeL
-zdbaw
noob
Ech0
dont
eVo
Emo Girl
DureX
LoLache
vAdAuPiScA
Gerrard
Jobuu?
DreamsS
PeN # joc la caterinca
StunT
cops
blue
iuda
axel-
VEGASSS
gigelu@no kef
an1me*mZq
LeTHaL
Gsus
adryan
andrey
stre3t
GrAnDe
YeAhh!
Susu
tarnacop
saw
blackstar
fragile
Sweet
40 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi 7 Aug - 12:34:49

str3t ( laura ) nici LeTHaL nici an1me*mZq nu au admin .... ambi au sloturi deci orce comanda se poate folosi si pe ei

LeTHaL ... an1me*mZq a primit un mic WARN de la mine ... Next time ramane fara slot

Si LeTHaL incearca sa scoti din vocabular cuvantul BA , asta pe forum
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
LeTHaL
User
User
LeTHaL


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 29
Data de inscriere : 04/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi 7 Aug - 15:00:33

eu am warn pentru ca am facut o reclamatie zi si mie acum evil
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi 7 Aug - 15:26:10

LeTHaL a scris:
eu am warn pentru ca am facut o reclamatie zi si mie acum evil
LeTHaL nu ai nimic doar tiam atras atntia pentru ca nu este frumos sa auzi cand cineva ti se adreseaza cu cuvantul BA
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi 7 Aug - 16:16:11

bine BA sweet =)) dc sa aiba warn lasal mai nu e injuratura zicetii frumos nu warn :)
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi 7 Aug - 16:50:24

Dana te mananca caroseria ??? Zi ca te scarpin eu ... Nu am zis ca are WARN sau alceva ... iam tras doar atentia . BA suna oribil ca si cum nu ai da doi bani pe cel cu care te afli in discutie , asta cel putin din punctul meu de vedere
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi 7 Aug - 17:18:26

domnii admini...nu tineti cont de preferinte/prietenii..rezolvati la fel ca mine...prima data avertivare cu say: limbaju.wav..a 2-a oara ii anunt cu amx_say sau psay si a 3-a oara trec la ban 100..in functie de gravitate..aaa si inca ceva..lethal..mai usor...am vb noi 2 acum ceva zile pe server...asa ca nu se merita sa tot te dai mare si tare....stai linistit..din cauza asta suntem atatia admini..sa facem ordine pe server...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 19 Aug - 20:23:42

VEGASS

Vb cam urat mai te dai mare pe sv si faci pe desteptul si kt de important te crezi.


https://2img.net/h/i339.photobucket.com/albums/n457/Danautza/vegass.jpg

dragul meu nu cred k asta e atitudine de admin dak era un player intelegeam mai dar u admin dak unul injura nu iti palce dar iti place sa injuri u nu? eu am dat atunci la vot si ce? am vaz acolo la harti k train si dust kre le-am dat la vot nu erau si de aceea am pus nu incepe u sa dai si sa spargi trebuia sa te oftici pe atata masura.
Sus In jos
VEGASSS
FightZonne Admin
FightZonne Admin



Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 19 Aug - 21:07:33

DaNuTzA a scris:
VEGASS

Vb cam urat mai te dai mare pe sv si faci pe desteptul si kt de important te crezi.


https://2img.net/h/i339.photobucket.com/albums/n457/Danautza/vegass.jpg

dragul meu nu cred k asta e atitudine de admin dak era un player intelegeam mai dar u admin dak unul injura nu iti palce dar iti place sa injuri u nu? eu am dat atunci la vot si ce? am vaz acolo la harti k train si dust kre le-am dat la vot nu erau si de aceea am pus nu incepe u sa dai si sa spargi trebuia sa te oftici pe atata masura.

Draga mea, nu e oblicatia ta sa intrebi si pe ceilalti admini, ce harta vor ??? Din cate sthiu eu da.... poate ma insel, si am injurat pt ca mai enervat. Asa ca draga mea, fa-mi cate reclamatii vrei, in momentul in care nu o sa mai fiu capabil sa fiu admin o sa ma las eu, si o sa te aunt si pe tine.
Draguta am vaz mai multe greseli la tine, numai in seara asta nu vreau sa le istorisesc, o sa le vada sweet in loguri daca vrea daca nu..,i considera ca's eu vinovat asta e, ma las de adminat. Sa stii si tu ca am ceva exp ca admin, poate mult mai multa ca multi de aici, ca nu am skillu asta e. Ca admin zic eu ca ma descurc. Acum il voi lasa pe Sweet sa decida.
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 19 Aug - 21:16:55

Eu raspuns simplu si la subiect : Harta se va schimba in ultimile 5 minute numai cu vot , execptie cand pe server sunt mai putin de 8 jucatori .

Daca pe server sunt mai multi admini intrebati-va intre voi ce harta
dati la vot pentru a cadea la un comun acord si a nu exista certuri
intre admini

Din asta reiese ca trebuie ca sa intrebati inainte ce harta sa puneti ... sa ajungeti la comun acord

In legatura cu limbajul lui Vegasss ... Vegasss are admin de foarte mult timp ... stiu cum admineaza pentru ca-l cunosc de aproximativ un an si am adminat mult impreuna ... Nu a avut asemenea scapari pana acuma . Totusi este foarte frumos avertizat de mine ... Daca mai greseste o sa vad altfel lucrurile ( ma refer la limbaj )

Si o sa astept sa vina si saw din italia ca sa-mi dea logurile sa ma holbez prin ele ca sa vad ce comenzi folositi voi admini si cui dati ban

Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 1:15:52

da...eu un singur ban am dat mi se parea k avea wall de la esp ala...era cu tinta exact pe linii si knd era dny am dat banshot apoi mi-a scris pe steam da stiu am gresit in leg cu el dar chiar m-am uitat pe el si mergea cu tinta pe liniile kre le arata nu inteleg cum e sunet k eu am sunet si nu il auzeam :| noh bn am gresit dar vegasss nu e prima data knd injuri am trecut cu vederea dar noh nu mai zic nik
Sus In jos
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 36
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 17:40:38

Stai linistita dana in legatura cu banul :) nu esti prima :D ! Singura faza de ieri care m`a enervat urat de tot a fost cand am primit ban le de SAW ! A intrat pe server .. sta 2 min spectator .. imi da ban si fuge ... ce treaba e asta ? :( .

PS : Sweet cand mai adun cateva poze de la bannuri o sa ti le dau pe mess..
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 17:42:27

Mai bn ai lasa sarcasmu ala deoparte si ai incerca sa vb frumos pe server nu sa injuri pe cei ce te omoara mai ales canmd e vorba de jucatori fideli
Sus In jos
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 36
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 20:40:35

Reclamatie pt : axel

Kicked by Console: "banned for 50000 min"
Kicked :"banned for 50000 min"


Cica eu am injutat`o pe axelita .. am jucat acu cateva zile .. pe harta dust2 . si axelita cu inca 1 au venit rush B .. am tot tras in botu ala si nu a murit iar dupa aia l`am injurat :) .. si axelita zice ca am injurat`o pe ea ... eu i`am zis ca nu am avut treaba cu ea ..dar noh unii oameni nu pot intelege .. treabea ei nu am ce face !
Iar acu 20.08.2009 ora 21.33 axel intra cu tupeu .. cica am i`am injurat nevesta si imi da ban .. cum vine asta ? :O

Reclamatii Admini - Pagina 4 Motivme0.th
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 20:42:24

taci mah... a2 oara pe cn ai injurat nu toto pe ea...ca eram si io pe server si am vrut sa iti dau ban da ai iesit rpd
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 20:45:30

dany eu tiam mai zis tie ... toata stima pentru tine ca jucator ... dar ca vocabular esti praf ... imi pare rau sa-ti spun ... Tu stii prea bine ca si eu tiam dat ban pentru asta ... din cauza asta ai ramas si fara admin.... Si bine tia facut ... in primul rand ai recunoscut ca ai injurat si nu a fost prima data si tiai primit pedeapsa .... Stiu ca ai dinamic si te doare in spate asa ca nu mai dramatiza

Axel continua tot asa treaba pe care o faci pe server , eu nu vad nici o reclamatie impotriva ta
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 36
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 20:53:05

Andrey ... ce pot sa zic ... nimic .. voi o manati tot asa .. :shock:
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 21:03:00

bah frate sa zicem ca nu ai injurato pe axelita .....da a 2oara pe cn ai injurat??? si bun sa zicem ca nici a 2 oara nu ai injurato pe ea...da stii bn ca nu e permis sa injuri pe server ....si app frate ai 21 de ani...stapanestete ca la varsta ta sa stai sa injurii lumea in counter :suspect: nuj ce sa zic, nu ma apuc sa injur in chat, te face sa te simti mai bn? ....si io imi mai ies din fire cateodata da ...dau un pumn in tst sau dau cu mouse de monitor si gata(in cel mai rau caz) da in rest folosesc vechea "stff" si atata ....
ca jucator esti bun nu am ce zice da frate ..parerea mea este ca suferi cand vezi ca unu te face....pana la urma este un joc..ce ai castigat daca esti pe primu loc mereu pe server public....
Sus In jos
axel-




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 27/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: salut:)   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 21:10:02

ma bucur ca esti nedreptatit:) asta-i viatza cand o sa ai nevasta ai sa intelegi dac nu , pacat pt ea:)) si in legatura cu chestia aia din subsol cu universul si prostia, eu zic ca ar trebuii sa anlizezi formulele care le folosesti nu de alta dar sunt hilare la unul ca tine si ma face sa ma intreb ca: viata nu-i universala? deci e clar ca te incadrezi la prostie:))
Sus In jos
Gsus
User
User
Gsus


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 21:57:53

Eu vad o problema si la axel. Ca i-a dat ban pentru limbaj e foarte bine, insa cum a pus problema nu prea mi se pare corect. Adminam subiectiv sau pe "nepotisme" ?!?!?!
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 22:08:18

Gsus a scris:
Eu vad o problema si la axel. Ca i-a dat ban pentru limbaj e foarte bine, insa cum a pus problema nu prea mi se pare corect. Adminam subiectiv sau pe "nepotisme" ?!?!?!


Gsus nu iau apararea nimanui ... dar ma crezi ca dc eu il vedeam pe tarnacop ca injura ii dadeam ban permanent ... El sa zic ca e un bad boy al serverului ... il cunosti si u e vb de dny .... Regulile le stie prea bine , a avut si admin etc

Acuma ca a pus axel problema in alta maniera nu stiu ce sa zic
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Susu
User
User



Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 22:25:21

ce nepotisme ??? adik daca o injura pe axelita , asta nu trebuie sa faca nimic ? Eu il sustin 100000% pe axel ...e unul dintre cei mai buni admini de pe server....peste mine...sweet...el si cu vAdAuPiScA :lol!:

GG Axel...de aia ma dau eu bine pe langa axelita...laugh Asta devine o fiara knd se poarta cineva urat cu nevasta-sa...si bine face...Si eu as fi facut cel putin la fel...daca nu dadeam permanent...In primul rand trebuie sa aveti cei 7 ani de acasa si pe server..forum... excl
Sus In jos
axel-




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 27/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: NEPOTISME???   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 22:30:06

E NEVASTA MAI.... SI DACA TE INJURA UNUL PE TINE TURBEZI D-APOI REPETAT PE NEVASTA SI STIA SI CINE E , SI PROFITA DE IP DINAMIC D-AIA I-AM SI DAT 50000 DIN PUNCTUL LUI DE VEDERE PUTEAM SA-I DAU SI 50000 DE 1 MILION DE ORI CA NU CONTEAZA PT EL....DAR DACA ERA BAIAT DESTEPT SI CU BUN SIMT( CEEA CE-I LIPSESTE) PASTRA TACEREA SI DUPA UN TIMP SE UITA TOATA POVESTEA DAR DUPA CUM VEZI II PLACE SCANDALUL SI S-A HOTART SA FACA O TRAGEDIE SI SA FACA PE NEDREPTATITUL...ORICUM EU NU STIU DC VA AGITATI ATAT...VA PLACE SA-I DATI APA LA MOARA?? PT MINE E ULTIMUL POST IN LEGATURA CU ACEST SUBIECT PE ASTFEL DE INDIVIZI II TRATEZ CUM MA TRATEAZA .....SI FIINDCA SUFERA SA FIE BAGAT IN SEAMA AM SA-I DAU BAN DE CATE ORI IL VAD ASA O SA FIE PLINA PAGINA LA RECLAMATII SI MAI ARE LUMEA CE VEDEA....SI DACA TOT II PLAC LUI AFORISMELE II ADUC AMINTE DE AFORISMUL " POPORUL VREA PAINE SI CIRC"
Sus In jos
Gsus
User
User
Gsus


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 20 Aug - 23:31:00

Nu ati prea inteles ce am vrut eu sa zic, mai ales tu susule. :| Nota 10 pentru ban si urat din partea lui dny ca mai si face caz pe tema asta. Axel trebuia sa dea ban fara sa stea la discutii. Pe dny il cunosc si stiu ce ii poate pielea, asta e temperamentul lui si trebuie sa suporte consecintele. excl Si cu asta sper ca am incheiat discutia despre acest caz. Thx!
Sus In jos
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 36
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi 21 Aug - 14:31:37

Hai sa lamurim lucrurile !

1 : Ar fi culmea sa nu tineti toti cu axel ! Sa zicem .. "e gresala mea " si daca acele cuvinte nu`i erau adresate sotiei lui axel !

Axel : Scuzele mele pt cele intamplate ( putin imi pasa daca accepti sau nu )

2 : Sincer axel pt mine esti un 0 ! Pai tu la varsta ta joci cs ? :) eu joc sa imi frec nervii ca sa stiti toti .. cand intru pe server is prea calm ! Tu dc joci ?

3 : Din marea lista de admini de pe acest server de zei , multi o sa fie 0 pt mine ! Sa nu insistati daca nu va raspund sau alea alea .. sincer nici nu are rost sa imi mai pronuntati numele k o sa o faceti degeaba !

4 : Promit k de acuma nu mai injur k sa nu mai aveti motiv sa faceti scandal din cauza limbajului meu .. sa vad care o sa fie motivul pt bannurile care urmeaza !

5 : Sweet si inca vre`o 2 admini o sa fie cei carora o sa le mai raspund pe server deoarece altii te iau peste picior !
Sus In jos
iuda
FightZonne Admin
FightZonne Admin



Numarul mesajelor : 19
Varsta : 43
Data de inscriere : 03/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi 21 Aug - 19:50:10

dny, sincer nu te stiam asa, ma dezamagesti :|

grow up, ce ai cu omu daca vrea sa ishi omoare timpul liber?

io la 27 de ani, de ce joc? ^^ de obsedat crek :roll:

ia-o mai incet, de ce atunci cand erai pe server si jucam si eu nu te comportai asa, sau cel putin eu nu am vazut sa injuri atata vreme cat eram eu pe server, si nu vorbesc numai despre serverul asta, pt pe ca asta nu am jucat niciodata in acelasi timp

te rog eu sa fii mai respectuos, 10x
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatii Admini - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii Admini
Sus 
Pagina 4 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Reclamatii jucatori
» In atentia celor ce vor posta reclamatii aduse jucatorilor sau adminilor
» Admini noi
» Regulament Admini
» Lista Admini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FightZonne.idle.ro :: UNBAN & Reclamatii!-
Mergi direct la: