Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatii Admini

In jos 
+36
Zilla
SaTaNeL
-zdbaw
noob
Ech0
dont
eVo
Emo Girl
DureX
LoLache
vAdAuPiScA
Gerrard
Jobuu?
DreamsS
PeN # joc la caterinca
StunT
cops
blue
iuda
axel-
VEGASSS
gigelu@no kef
an1me*mZq
LeTHaL
Gsus
adryan
andrey
stre3t
GrAnDe
YeAhh!
Susu
tarnacop
saw
blackstar
fragile
Sweet
40 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 21 Aug - 23:26:30

da dny...si eu de multe ori treceam cu vederea k esti si din bm si noh sa ne intelegem bn mai ziceam *** sau injurai iti ziceam doar vb frumos knd puteam sa iti dau ban nu sunt genul :)


Dana nu ma mai face sa-ti cenzurez postul ( Sweet )
Sus In jos
blue
FightZonne Admin
FightZonne Admin
blue


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 13:25:14

Mai fratilor ,joc de 2 saptami pe server si am trimis la poze la toti adminii care miau facut :gtaty , pen si sweet, dar azi jucam pe server :pe d2 si ma trezesc cu ban permanet :FARA POZE FARA DEMO FARA NIMIC!! POT PRIMI SI EU O EXPLICATIE???? id meu e paulstejan MS!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 16:11:33

nu sweet...scriam cenzurat dar am vrut sa scriu ce zicea el :)
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 19:34:44

blue a scris:
Mai fratilor ,joc de 2 saptami pe server si am trimis la poze la toti adminii care miau facut :gtaty , pen si sweet, dar azi jucam pe server :pe d2 si ma trezesc cu ban permanet :FARA POZE FARA DEMO FARA NIMIC!! POT PRIMI SI EU O EXPLICATIE???? id meu e paulstejan MS!!

Da-mi ip tau ca sa-ti scot banul ... Ip si numele ... Nu stiu ce sa intamplat sau cn se joaca cu comenzile
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeVin 22 Aug - 21:25:00

sweet uitate in consola de la sv sa iti zica el data si ora aproximativa si sa te uiti ptr k unii admini dau amx_banip 0 nu banshot...si atunci nu are nici o dovada in legatura cu banul si nici player-ul banat nu are de unde sa stie ce admin i-a dat ban sau dak ii da ban permanent sa ii faca adminul inainte 2-3 poze si apoi sa ii dea cu banip 0 k tot acolo iese:)
Sus In jos
blue
FightZonne Admin
FightZonne Admin
blue


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 13:33:43

Reclamatii Admini - Pagina 5 Fyinferno0001xb3.thurl=http://img354.imageshack.us/my.php?image=fyinferno0001xb3.png][img=https://2img.net/r/ihimizer/img354/3299/fyinferno0001xb3.th.png][/url][b]


iar am luat ban asa din senin! am steam si el imi da ban pemanent acuma mio facut si poza ! adminul mirific e cops care nu are nici id de mess ca iam cerut la Pen care era inca pe server sami dea id lui cops sai trimit pozele:|:|:| am postat si poza daca am ceva un admin care chiar se pricepe sami spuna ca e ceva in neregula si nu mai joc cs in viatza mea atunci. si mai usor cu banurile fratilor canu suntem in sezonu de oferte gratis... daca nu sti nu te baga. se uita de juma de ora pe mine daca nici atunci nu iti dai seama lasate de meserie tata... nick si steam "blue" 3147 STEAM_0:0:11345470 0 00:21 11 0

P.S ar trebui o curatenie genarala printre admini , ori e capabil ori pa...
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 35
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 14:06:41

blue daca nu te linistesti o sa ai de'a face cu mine pe server..si nu o sa fie bine..nu te lua asa aiurea de admini
Sus In jos
cops
FightZonne Admin
FightZonne Admin
cops


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 16/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 14:11:16

in primul rand nu dau id de mess la nimeni asa ce el l-a cerut in al doilea rand nu imi merge messu tre sa il instalez dinnou .Si inainte de a te lua de mine ia dute si posteazati poza la locul lui nu la reclamatii ! Eu aici am incheiat discutia .
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 15:46:56

blue nu esti nici primul nici ultimul jucator care a luat ban pe steam . Intelege un singur lucru daca esti suspect iei banshot , nu conteaza ca ai sa nu steam . Admin care sa nu faca nici o greseala nu exista .

Ti sau facut poze ... le pui frumos pe forum nu faci reclamatie adminului care sia facut datoria

Tiam scos banul
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
blue
FightZonne Admin
FightZonne Admin
blue


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 16:24:44

ms sweet pt unban... in rest blackstar nu vad de ce bagi in seama pt ca nu era vorba de tine, si nu miai avut treaba pe server nici eu nu tiam zis nimic ... de ce sa am de afaceri cu tine... atat timp cat dau bine si nu joc codat nu vad ce ai avea cu mine!ma ameninti asa...??dc doar ca esti admin...aveti si voi un regulament, la care le e ciuda ma injura ,chiar si cand e admin pe server si nu se ia nici o masura... chestia cu "limbajul " nu le face nici un rau ca tot aduc jigniri la adresa mea,
Sus In jos
an1me*mZq
User
User



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 24/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 22:08:45

o mica reclamatie pentru dragutzul de Durex... trageti singuri concluziile:

*DEAD* FritZ : batrane 1.1a ai vreun cod la tine?nu te supara!

*DEAD* axelita : astia vin de mana frate
*DEAD* BosS : :)
*DEAD* axelita : fritz taci
*DEAD* axelita : scrie status
*DEAD* an1me*mZq : nu are ma taci
*DEAD* axelita : in consola
FritZ : nu vb cu tine
DureX : An1me
an1me*mZq : da
DureX : Gura. Nu stii tu daca are sau nu
an1me*mZq : durex taci
*DEAD* Raducu : :(((
DureX : Regleaza`ti comportamentu
Kicked by Console
Kicked
Connecting to 80.96.216.69:27015...
Connection accepted by 80.96.216.69:27015
* Password accepted
* Privileges set

BUILD 2827 SERVER (0 CRC)
Server # 102
Microsoft PCM format only
Microsoft PCM format only
*DEAD* ZohaN : bah cum mah nu are ca zici ca e bot!!!!

an1me*mZq connected
an1me*mZq is joining the Counter-Terrorist force
$EdyCa-killer$ dropped
twisters [uk] killer dropped
geokooo is joining the Terrorist force
FritZ : ce tare!!
DureX : dap
an1me*mZq : bine
axelita : fritz cumpara-ti steam intai si apoi vb
DureX : ,-)
an1me*mZq : nu mai suferii atata
axelita killed an1me*mZq with ak47
DureX : Regleaza`ti comportamentu` am zis
FritZ : nu vb cu tine nu int?
DureX : Si nu mai tipa la **ayeri
an1me*mZq : am sa vb cu sweet
DureX : Vb
an1me*mZq : la ce **aier am tipat
an1me*mZq : mai bine taci
DureX : w
axelita : alooo
an1me*mZq : ce daca ai admin daia nu mai pot io
DureX : Uite cum imi comanzi
*DEAD* Raducu : alo gara?
DureX : Regleaza`ti comporatamentu

Kicked by Console: "banned for 10 min"
Kicked :"banned for 10 min"


sper k ati inteles ce am vrus sa spun si o sa luati masuri ! mi s-a luat pana peste cap de admini care sufera ! am si originalul in calculator ! daca vreti il pun asa, am zis sa nu incarc pagina !
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 22:13:19

an1me*mZq a scris:
o mica reclamatie pentru dragutzul de Durex... trageti singuri concluziile:

*DEAD* FritZ : batrane 1.1a ai vreun cod la tine?nu te supara!

*DEAD* axelita : astia vin de mana frate
*DEAD* BosS : :)
*DEAD* axelita : fritz taci
*DEAD* axelita : scrie status
*DEAD* an1me*mZq : nu are ma taci
*DEAD* axelita : in consola
FritZ : nu vb cu tine
DureX : An1me
an1me*mZq : da
DureX : Gura. Nu stii tu daca are sau nu
an1me*mZq : durex taci
*DEAD* Raducu : :(((
DureX : Regleaza`ti comportamentu
Kicked by Console
Kicked
Connecting to 80.96.216.69:27015...
Connection accepted by 80.96.216.69:27015
* Password accepted
* Privileges set

BUILD 2827 SERVER (0 CRC)
Server # 102
Microsoft PCM format only
Microsoft PCM format only
*DEAD* ZohaN : bah cum mah nu are ca zici ca e bot!!!!

an1me*mZq connected
an1me*mZq is joining the Counter-Terrorist force
$EdyCa-killer$ dropped
twisters [uk] killer dropped
geokooo is joining the Terrorist force
FritZ : ce tare!!
DureX : dap
an1me*mZq : bine
axelita : fritz cumpara-ti steam intai si apoi vb
DureX : ,-)
an1me*mZq : nu mai suferii atata
axelita killed an1me*mZq with ak47
DureX : Regleaza`ti comportamentu` am zis
FritZ : nu vb cu tine nu int?
DureX : Si nu mai tipa la **ayeri
an1me*mZq : am sa vb cu sweet
DureX : Vb
an1me*mZq : la ce **aier am tipat
an1me*mZq : mai bine taci
DureX : w
axelita : alooo
an1me*mZq : ce daca ai admin daia nu mai pot io
DureX : Uite cum imi comanzi
*DEAD* Raducu : alo gara?
DureX : Regleaza`ti comporatamentu

Kicked by Console: "banned for 10 min"
Kicked :"banned for 10 min"


sper k ati inteles ce am vrus sa spun si o sa luati masuri ! mi s-a luat pana peste cap de admini care sufera ! am si originalul in calculator ! daca vreti il pun asa, am zis sa nu incarc pagina !



Sincer nici nu am citit ce tia facut DureX si nici nu ma intereseaza . Daca eu eram pe server iti dadeam un ban de vro 10000 de minute . De la un timp ai un limbaj foarte obscen incepi sa injuri pe server si te crezi prea zeu .
Te rog revizuieste acest comportament . Retine ca am dovezi la afirmatiile care le fac si nu cred ca ai dori ca sa te contrazici cu mine . Un sfat prietenesc dc vrei sa nu ne suparam .... stai mai calm si lasa admini sa-si faca treaba
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
an1me*mZq
User
User



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 24/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 22:21:28

mda... tot eu sunt cel acuzat.. in fine asta e, nu ma cred zeu si in primul rand ce ai vazut vulgar in ce am zis? daca ma apucam sa imi bag si sa imi scot pe sv primeam llama ca de aia au admin, dar nu sa faca el pe grozavul si nu mai stiu eu ce ! nu vedeti ceea ce trebuie decat dupa ce e prea tarziu !
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 22:26:40

Da tu esti vonovat ... Vezi ca nu-mi place sa fiu contrazis si nu ma fa sa caut logurile in care injurai ca la usa cortului . Zi ms ca ai ban de 10 min si nu mai mult .

SUBIECT INCHIS
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 35
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 23:41:43

dana..relax...nu trebuie sa te iei de el...mzq...cel putin mie nici o data nu mi'o facut probleme pe server...sa tipe..sa injure(chiar de a zis o data si'a cerut scuze) si nici o data cand i'am zis sa taca..nu o facut ca acum....si sweet eu zic ca ar trebui sa citesti ce o scris mzq....



L.E. mzq taci si lasa'i in pace
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 23:50:41

an1me nu are nimeni nimic cu tine ... numai ca tiam zis unde ai gresit tu , si pot sa zic ca am mai trecut cu vederea . Poti sa joci linistit pe server

Dana nu te mai baga la reclamatii daca nu sunt facute importriva ta

Aici posteaza doar reclamantul , cel reclamat si eu . Sper ca ma-m facut inteles
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 1:26:40

da sa nu ma bag at altii dc se baga dak nu sunt facute reclamatiile la adresa lor?:| bine nu mai zic nik nu mai postez aici.
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 6:12:28

Dana tu ai un stil de a posta si a spune omului un lucru ca acelei persoane ii vina sa fuga dupa acest server si i se face scarba . Daca luam asa la suturi toti playeri unde sar ajunge ? Stiu si eu cum a vorbit an1me pe server , stiti prea bine ca intru undercover . an1me a ramas fara slot pentru limbajul lui . Dar incearca sa nu mai fii asa de " violenta " in posturile tale
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 36
Data de inscriere : 21/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 7:24:59

Cum a vb an1me aseara ? nush .. tot ce a facut a fost sa`mi ia apararea chiar daca nu stia cine sunt ... deci nu vad cu ce a putut gresi .. de o vreme nu mai injur pe server :D , de cand a fost cearta aia cu limbajul meu ... aseara eram pe server cand i`a dat durex ban si sincer nu a facut nimic pt acel ban .. nush da voi sariti ca o haita pe un player chiar si cand greseste un admin .. vai.. nush ce se intapla cand e vina jucatorului .. ii trimiteti antrax prin postA ? :O .. hai ca de multe ori exagerati :(. app 1.1a eram eu

Relax an1me .. asta e viata .. Traim in Romania :| .. din pacate
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 35
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 10:55:27

dny... un sfat prietenesc de la mine?
Nu mai juca cu tot felul de nick-uri aiurea.... deoarece tu ai un jok mai bun decat altii cu mult si risti sa fii banat...
Eu deja te recunosc de la o posta .... ti-am invatat stilul de jok si iti stiu miscarile... imediat imi dau seama ca esti tu...
pot sa zic ca iti luai f multe banuri... pe vremea cand eram admin... pentru k imi ziceau alti ca esti codat... stateam ma uitam putin pe tine si le ziceam sa te lase ca esti tu, dar daca nu eram iti mai bagai cate un ban in cont.
Si ieri aveai un nick mai ciudat... eram in echipa cu PeN parca... si a fost zis pe say_team ca te baneaza dar nu am mai zis nimic.
Acuma nu stiu ce s-a intamplat pt. ca ieri am avut o groaza de probleme si iesisem de pe server...
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 35
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 10:59:16

aici nu trebuie sa facem chat..si daca vreti sa stiti..treaba s'o rezolvat...nu va mai faceti probleme..dny chiar i'am luat apararea lui an1me...sweet te rog sa stergi tot ce este in plus
Sus In jos
StunT
User
User



Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 27/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 17:38:30

Sper ca Graty ala sa ramana fara admin.Nu are o treaba cu CS si mai e si inapt.
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 17:41:09

Dumneata ar trebui sa vb mai frumos si sa nu mai jignesti admini . Ca sa faci o asemenea informatie trebuie ca sa aduci dovezi . Eu nu am vazut nimic . Inca odata ai grija la limbaj pentru ca nu o sa te mai avertizez a doua oara
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 20:52:42

Datorita unui limbaj de tomberon pe care il are PeN si Sh0oT pe server va anunt urmatoarele sanctiuni : PeN raname fara admin el find in perioada de proba ( in care a calcat stramb ) , Sh0oT ramane fara slot
Am luat aceasta decizie datorita unor poze ce miau intrat in cursul zilei de azi in posesie . Aceste poze au fost facute pe harta awp_india
Pe langa acestea cu prima ocazie cand va vad pe server va dau si un ban de 100 min pentru limbajul obscen


Pozele aici :

http://www.2shared.com/file/3833381/1ede762e/foto_1.html


http://www.2shared.com/file/3833386/80bae38d/Foto_2.html

http://www.2shared.com/file/3833391/7c5476f/Foto_3.html

neincalzit era PeN


Ultima editare efectuata de catre Sweet in Mier 27 Aug - 21:36:59, editata de 9 ori
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
PeN # joc la caterinca
User
User



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 05/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 21:03:48

hmm sa postezi pozele aicea
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatii Admini - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii Admini
Sus 
Pagina 5 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Reclamatii jucatori
» In atentia celor ce vor posta reclamatii aduse jucatorilor sau adminilor
» Admini noi
» Regulament Admini
» Lista Admini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FightZonne.idle.ro :: UNBAN & Reclamatii!-
Mergi direct la: