Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatii Admini

In jos 
+36
Zilla
SaTaNeL
-zdbaw
noob
Ech0
dont
eVo
Emo Girl
DureX
LoLache
vAdAuPiScA
Gerrard
Jobuu?
DreamsS
PeN # joc la caterinca
StunT
cops
blue
iuda
axel-
VEGASSS
gigelu@no kef
an1me*mZq
LeTHaL
Gsus
adryan
andrey
stre3t
GrAnDe
YeAhh!
Susu
tarnacop
saw
blackstar
fragile
Sweet
40 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 21:34:52

doamne ce ati patit baieti cum sa vb asa cik undercover? mai ales tu pen aveam pretenti de la tine si tu shoot la fel doamne :lol!: :lol!: :lol!: excl excl excl
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi 28 Aug - 0:38:11

Dias sincer acuma .....nu am nimic cu tn insa care e problema ta...rangul pe server este acelasi ca al lui Pen nush de ce mai trebe sa faci tu atata scandal si sa il jicnesti(io asa am inteles din postu pe care lai facut) sau daca ai facut o gluma ..sa stii ca e "sarata" si nu rade nimeni la gluma ci reiese firea ta personala ,
tu nu cumva ai avut adminu suspendat ...pt unele greseli???
Acuma toti gresim intentionat sau neintentionat ....ex:io eram pe server si unii jucatori il acuzau pe jeezy ca e codat iar jeezy ma intrebat pe mn daca e codat iar eu am raspuns prima data "plm" si a aparut postu cenzurat apoi am scris "p l m" ca sa se vada parerea mea si sa inteleaga sa nu creada ca am zis altceva ....acuma altii o sa creada ca sunt incompetent complet prin raspunsul pe care lam dat insa io stiu de cate ori a postat pozele pe forum si nu mai are rost sa il mai banez si io insa asta io am zis ce am avut de zis am dat un exemplu ....nu din frica "capu plecat sabia nu il taie" sa zic io ca o avea sweet poza in care io am facut respectiva afirmatie....dar sincer daca se considera ca am un limbaj necivilizat si dau dovada de incapabilitatea de a respecta niste reguli ..sa se ia masuri....suport consecintele ...si las locul altuia mai bun....mi se pare foarte normal ....si acuma ca ti-ai pierdut slotu/adminu nu trebuie sa nu mai apari pe server sau pe forum pt ca da de inteles ca erai pe acel server doar pt "beneficiile" care le aveai ...
joci pe acel server pt "anturaju" care sa creat intre jucatori..nu?
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi 28 Aug - 13:46:00

nush ce vrei sa zici tu andrey dar io nu l-am facut la misto i-am intrebat decat dar tu interpretezi gresit asta este acuma.si cine a ramas far admin de mine zici sau de pen oricum atuncic and am pierdut io admin 1 sapt nu l-am pierdut pre limbaj ptr k nush dak mai vaztu pe mine k vb urat pe server cand sunt undecorver deci se pare k nu ai intels postul facut de mine :( acuma plz fara oftopic
Sus In jos
DreamsS
FightZonne Admin
FightZonne Admin
DreamsS


Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 21/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeVin 29 Aug - 0:08:31

da admini au relcamati numai pt sunete ? (in mare parte)
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 35
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeVin 29 Aug - 1:27:02

DreamsS a scris:
da admini au relcamati numai pt sunete ? (in mare parte)

Merge /soundsoff ... nu va mai agitati din cauza sunetelor
Sus In jos
PeN # joc la caterinca
User
User



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 05/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeDum 31 Aug - 17:32:27

da ma ho ce comentati atata azi mam intors si eu am fost in delta am pierdut adminu lam pierdut am fac o gluma cam necivilazata amin adminu da eu tot intru p ssv k imi place svul :P
Sus In jos
Jobuu?
User
User



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 01/09/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 13:53:54

Buna ziua...azi intre orele 14:40 15:00 adminii Grande si AoD nush ce au avut cu mine...am intrat pe server si au inceput sa dea slay runda de runda si sa imi puna numele I crapped si nu mai stiu cum...am incercat sa fac print in consola sa am dovada dar nu puteam sa deschid consola,apoi nush ce a facut aod si a scris jos aod ms mi-am revenit la normal sau cam asa...si grande mi-a dat ban pe 10000 min park si tot zicea k sunt nush ce dik si nu mai stiu cum si inainte pe harta inferno tot mi-a zis sa ies si iar imi dadea slay-uri dinalea.nu am voie sa joc sau dc?:|
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 35
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 13:55:11

tot eu ti'am dat banul....si dik echo nu mai injura userii
Sus In jos
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 14:06:48

poi ma zi tot adevaru u esti dik echo ti-am dat eu primu ban pt jignire ai intrat iar ai inceput sa inuri ti-am dat fuckkof si dupaia intrai cu diferite nickuri
ti-am luat cls de ip u si cu toate nikurile care intrai dny ce:O cine:O jambo aveau acelasi cls de ip si intru una dupa altu
Sus In jos
Jobuu?
User
User



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 01/09/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 14:14:04

si dak avem aceeasi clasa de ip inseamna k suntem una si aceeasi persoana? acum iar andrey si cu aod tot imi dau fuckoff ptr ce? zic k eu am injurat jucatorii si asa,eu nu am vorbit cu nimeni nimic knd am intrat pe sv mi-a dat grande fuckoff dinala nush ce e si apoi s-a schimbat harta era nuke rarea...si apoi andrey a inceput sa imi dee si cu aod ptr ce? ce am facut? dc tineti intr-una k sunt dik eco sau cum?:|

si grande...cum zici u dak eram dik echo imi faceam cont sau altceva? gandeste si u inainte
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 14:39:48

asculta jobuuu nu te tinea andrey te tineam io in fuckoff ptr k ai luat ban ptr mine esti k si inexsitent cu ban intelegi dak sweet zice sa te lasam in pace este ok dar pana atunci termina cu posturile aiurea OK???
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Grande esti pro gamer :X:X unban Sh0oT   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 15:32:12

*DEAD* Sh0oT : ba

Gerrard is joining the Terrorist force
*DEAD* Sh0oT : va *** fleshuril,e in puka

OcTaker died
Gerrard (IP - 92.80.68.229:27005 | ID - STEAM_ID_LAN | Tara - Romania) s-a conectat pe server
*** noob killed Liquid with a headshot from ak47 ***
*DEAD* Sh0oT : X(

*DEAD* Sh0oT : de ratati

*DEAD* Sh0oT : asa se da flesh?

csepi dropped
ADMIN Gsus: slay OcTaker
misto-you dropped
misto-you has left the game
*DEAD* Sh0oT : e vre'un admin?

wasabi dropped
misto-you (RADIO): Fire in the hole!
*DEAD*(Terrorist) Sh0oT : s

*DEAD* Sh0oT : gsus

*DEAD* Gsus : ?

*DEAD* Sh0oT : dai si tu kick la aia kre imi da flesh aiure



*DEAD* Sh0oT : :((

*DEAD* Gerrard : shoot termina

wasabi dropped
*DEAD* Gerrard : nu ma jigni

*DEAD* Sh0oT : ba iti **ace sa dea astia flesh aiurea?

(1)Gerrard connected
(1)Gerrard is joining the Terrorist force
*DEAD* Sh0oT : :X(

Player dropped
* Your rank is 1 of 372 with 739 kill(s), 2570 hit(s), 64.14% eff. and 16.47% acc.
*DEAD*(Terrorist) Sh0oT : /RaNk

* Careful! You've died 2 rounds in a row now...
* Privileges set
(1)Gerrard (IP - 92.80.68.229:52059 | ID - STEAM_ID_LAN | Tara - Romania) s-a conectat pe server
conectat pe server
noob (RADIO): Fire in the hole!
Sh0oT Has been Llamafied!
GrAnDe: Has Called Llama/UnLlama
* Sh0oT changed name to Llama
(1)Gerrard : gsus



Liquid killed noob with m4a1
noob (RADIO): Fire in the hole!
Pentru cereri ADMIN,UNBAN, sugestii si reclamatii vizitati forumul nostru https://fightzonne.forumgratuit.ro
GrAnDe killed Aleka with ak47
*** Gsus killed N_GD with a headshot from ak47 ***
Gerrard timed out
Gerrard has left the game
Gsus : ?
GrAnDe killed CPLPRO with ak47
N_GD (RADIO): Fire in the hole!
*** (1)Gerrard killed vLAD with a headshot from ak47 ***
Aleka has left the game
(1)Gerrard : gsus


Aleka connected
*** Gsus killed (1)Gerrard with a headshot from ak47 ***
(1)Gerrard : d kick la gerrard normal



* Privileges set
Your name will be changed after your next respawn.
*DEAD* Liquid : Am cod de nu ia`u flash si lasa`ma ma impace sa joc !

DamiroOoO dropped
* Llama changed name to Sh0oT
* (1)Gerrard changed name to Skrtel
* Sh0oT changed name to Llama
Llama : scoate ma llama X(

OcTaker : unde *** era ma bomba in partea cealalata?

GrAnDe : taci
Gsus : terminati cu acuzatiile
DamiroOoO dropped
GrAnDe : da
Llama : grande

* Skrtel changed name to Gerrard
Llama : scoate

noob killed OcTaker with ak47
Gerrard (RADIO): Need backup.
GLADIATOR dropped
GrAnDe : nu
Kicked by Console: "banned for 10000 min"
Kicked :"banned for 10000 min"
You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

You have been banned from this server.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: asa grande   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 15:35:22

Deci nu inteleg Grande km de dai atata ban esti vre'un god ceva? si apropo azi sufereai si la ala kre tot incercai sa ii dai ban dar avea ip dynamic ;) vezi k suferi aiurea de adminu ala ....
treaba ta ! :) macar un ban de 1000 de min :)
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 15:43:22

mda banu el exagerat de mult grande in privinta timpului are dreptate dar io zik k lai meritat ptr limbaj desi este mare acuma sa vdm ce zice si sweet:-ss


Ultima editare efectuata de catre DiaS in Lun 1 Sept - 16:34:18, editata de 1 ori
Sus In jos
Gerrard
User
User
Gerrard


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 30
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 30/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 15:45:54

shoot grande nu ti-a dat ban pe nedrept.ti-a dat pentru jigniri la adresa adminilor.am observat ca nu ai postat si partea cu "te calc pe cap"
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: re   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 15:48:16

da nu am mai putut k am luat ban inainte sa apara in consola :( nusj chiar nu am gasit'o partea aia si am incercat orikm stai u linistit k eu ii spun lui sweet totul si dias e treaba k , cu Grande am avut probleme si e km tare in gura azi incerca sa ii dea ban la unu si nu jignise a vazut k tot intra pe server si il bana mereu si ii dadea gag ... pt k si ala avea dreptate ...
Sus In jos
Gerrard
User
User
Gerrard


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 30
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 30/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 15:53:59

mda...vezi ca nu ti-a dat ban pe nedrept?? as fi postat eu partea aia dar nu o mai am pentru ca am iesit deja din cs:(. o sa vad cine o are.pana la urma tot va fi postata
Sus In jos
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 16:12:32

uitati pozele iam dat llama pt jignirea unui player dupaia imi zicea sa ii scot llama si am zis ca nu io scot dupa care el scote-o ca te calc pe cap http://www.2shared.com/file/3859004/44d6a334/untitledasas.html http://www.2shared.com/file/3859008/4d60ef1f/untitledasgasdgr.html
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: re   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 16:31:59

da asa se da ban ma neghiobule ?X((X vezi k esti .... sa fii mai atent k ma enervezi X( :-l
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 16:33:13

Sh0oT gtata ... tiai luat si de la mine man de 10000 de min ??? Si ti lam scos dupa ???

Pentru limbajul tau o sa ramai cu banul ala pe care ti la dat Grande

Daca ande dadea altui player un ban de o asemena durata ramanea fara admin o saptamana , dar tia dat tie care stiu ca ai un limbaj foarte bogat .

App asta ca sa stiti si voi Sh0oT ma injurat pe mine cand eram undercover

Concluzie ramai cu banul
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 16:36:06

shoot decizie corecta mai ales k nici pe forum nu te abti
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: :))   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 17:30:53

bine ma ms :))) =))) dar sa fiu sincer Grande e rtt ... cred k e cel mai bun admin din lume :X wow grande scz man chiar te rog sa ma scuzi am uitat k u nu gresesti :)
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 17:40:53

toti gresesc mah acuma unii mai putin altii mai mult..important e sa fie neintentionat ....si app ai un limbaj de :pale: :pale: :pale: :pale: poi sa imi fi zis mie ca ma calci pe cap ca te banam apoi la fiecare jjicnire adusa unui jucator....hai nu mai fi smardoi de la tastatura
Sus In jos
Jobuu?
User
User



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 01/09/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 20:03:04

si cu banul meu cum ramane? nu am facut nimic si sunt sanctionat?
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitimeLun 1 Sept - 20:06:32

o sa til scoata sweet daca e pe multe minute daca nu asteapta..si data viitoare incearca sa nu mai vb asa urat pe forum ca deasta nu tia scos banu insa io nuj situatia si nu ma bag da "vorba dulce mult aduce" :P :P
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatii Admini - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 6 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii Admini
Sus 
Pagina 6 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Reclamatii jucatori
» In atentia celor ce vor posta reclamatii aduse jucatorilor sau adminilor
» Admini noi
» Regulament Admini
» Lista Admini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FightZonne.idle.ro :: UNBAN & Reclamatii!-
Mergi direct la: