Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 CERERI UNBAN

In jos 
+39
Amaru
jas0n
salamander
Legolas
levi_BosS
Cattani
Flux
LuisCifer
mychydutza
dont
te crap
blue
shme
Ech0
dbC;x
Emo Girl
justraducu
LoLache
JusTmE-
Moshu
Gerrard
StunT
tarnacop
cops
Susu
Gsus
misto-you
eVo
GrAnDe
JeeZy
adryan
Geo
andrey
`Bl@de
fragile
blackstar
Electronica
stre3t
Sweet
43 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 24 Aug - 22:29:17

ce bine :(
Sus In jos
JeeZy
User
User
JeeZy


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 21/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 24 Aug - 22:37:49

Vorbeste cineva cu Susu sa ma lase in pace ca a intrat pe server si mia dat fuckoff ca cica "Cat timp joc eu tu nu joci" . Asa se procedeaza ? Macar sa imi spuneti daca se rezolva ceva sa stiu daca sa mai intru sau nu . Si se pare ca nu sunt eu copilul ci el e , ca mi-am cerut scuze mai sus pe pagina 3 ca am jignit primul dar asta e .

Uite na , exact de ce ma temeam , am intrat mai tarziu pe server si Susu nu mai era dar nici macar nu sa sinchisit sa imi scoata fuckoff-ul inainte sa iasa . :x
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 24 Aug - 23:31:59

Io zic ca ajunge susu...nu crezi.....??


Jeezy ca sa nu mai ai probleme cu fuckoff intra in cs apoi la otions>keybord>use defaults ....si gata amx_fuckoff este o comanda ce bindeaza toate tastele pe kill
Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeLun 25 Aug - 0:06:53

gata cu atata offtopic p'acilea
Sus In jos
Susu
User
User



Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 21/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeLun 25 Aug - 6:36:07

andrey a scris:
Io zic ca ajunge susu...nu crezi.....??


nu te baga...cand o sa isi ceara scuze o sa il las sa joace


EDIT : Dana nu trebuie sa vezi daca e obraznic sau nu...Nu permit eu unuia ca asta sa ma jigneasca si sa ma ia la misto...nu mai faceti offtopic...daca aveti ceva de comentat faceti un post sau coltul adminilor si gata...

Andrey ,nu ajunge...ma ia la misto ?? ii arat eu misto...

Cica isi cere scuze DACA a jignit....Sa isi ceara scuze CA a jignit :D

Gata cu offtopicul...


Ultima editare efectuata de catre Susu in Lun 25 Aug - 15:22:08, editata de 1 ori
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeLun 25 Aug - 12:41:28

JeeZy a scris:
Bine frate daca eu am jignit imi cer iertare dar nu vezi ca imi aduce acuze aiurea si imi zice sa imi caut server . Mi sau facut poze le-am pus repede nu am stat 1 zi , 2 , sau o saptamana , le-am pus imediat ce mi sau facut si tot mi se aduc acuze aiurea .


Io vad ca aici si-a cerut scuze ....apropo sa nu ma intelegi greit nu am nimi cu tine sau cu oricine altcineva insa cred ca ajunge
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeLun 25 Aug - 12:45:23

da susu si eu am vrut sa zic...dar nu vroiam sa crezi k am cv cu tine...:| oricum lasatil sa joace k joak bn si nu l-am vaz sa fie obraznic.
Sus In jos
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Data de inscriere : 21/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 11:25:29

Sus In jos
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 34
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 14:03:08

Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMar 26 Aug - 15:51:52

Done Blackstar
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
StunT
User
User



Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 27/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 17:41:52

Sper ca inaptu de Graty sa ramana fara admin.
Nick: StunT
IP: 89.238.214.56

CERERI UNBAN - Pagina 3 Awpindia0001qj8.th
CERERI UNBAN - Pagina 3 Awpindia0000oc5.th
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 17:50:33

Draga domnule StunT pozele sunt curate . Hai sa-ti explic ceva ca sa fie pentru cultura ta generala . In momentul cand esti suspect ti se da banshot , dumneata ar trebui dupa aceea sa pui pozele pe forum asta daca esti curat si banul se va scoate imediat . Dar nu trebuie sa jignesti adminul etc .
Tocmai din aceasta cauza a limbajului banul il voi scoate maine , asta ca sa te racoresti si sa inveti sa vorbesti civilizat .

PS : Pe acest forum nu este aceptat acest limbaj de tomberon , ai grija ca sar putea sa iti dau un bonus , nu-ti spun ce o sa las sa fie o surpriza
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
StunT
User
User



Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 27/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 17:54:56

pei atunci de ce pui adimini dinastia? knd se vede clar valoarea lor...0
Sus In jos
cops
FightZonne Admin
FightZonne Admin
cops


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 16/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 18:00:42

Calmeazate toti oameni gresesc care isi fac treaba, doar omul ala nu greseste care nu isi face treaba ! Si graty e un admin bun , sia facut treaba !
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 18:01:25

Eu tiam mai zis tie .... esti suspect bansot . U daca erai baiat destept postai ti se scotea banul si gata , dar vad ca ai alt caracter . Acuma asteapta pana maine ca sa scot banul
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
StunT
User
User



Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 27/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 18:04:02

pei cata rabdare sa ai ma...e a2a oara cand iau ban pe serveru asta cu admini minunati...cum sa nu ma enervez ca ala imi da ban doar pt faptu ca faceam kill pe el mereu
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 18:06:21

Eu vad ca ai postat doar odata ... nu am vazut alta cerere de unban pe numele tau .

Crezi ca e asa de usor ca admin ... ti se pare ... asa ca relax ca tiai facuto cu mana ta .
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
StunT
User
User



Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 27/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 18:09:07

Nu ti-am cerut asa ceva, si asta doar din simplul motiv ca joc doar 1 ora pe zi. Eu pot sa garantez k imi fac treaba in ora aia , dar pt restul timpului nu.
Sus In jos
Gerrard
User
User
Gerrard


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 30/07/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 18:18:45

aaa...mda...daca ti se scoate banul maine dc erai adineauri pe sv jignindu-l pe graty?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 19:00:13

hai ma terminati va place asa mult sa va tot intzepati?:| hai subiect inchis si gata ce mai stunt astepti pana maine si gata nu mai vb urat dc esti badaran dak vezi k altii gresesc? dak dupa mintea ta ii vezi prosti lasai nu iti pune mintea cu ei si gata tre sa te cobori la nivelul lor de gandire? nu va suparati dar sa inteleaga stunt
Sus In jos
tarnacop
FightZonne Lover
FightZonne Lover
tarnacop


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 35
Data de inscriere : 21/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 22:55:10

Sincer sa fiu Sweet .. Vorbeam eu urat atunci pe server .. dar macar aveam habar de cs si nu dadeam bannuri cu duiumu si mok .. acuma ai niste admini pe server de te ia durerea de stomac .. Poti sa`i numar pe degetele de la o singura mana pe acei admini care au habar de cs ... sincer sa fiu .. unii admini dauneaza serverului prin noobism / prostie ! nu zic nume .. poate ti`ai dat si tu seama ! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Spor la bannuri :))
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 27 Aug - 22:57:30

Stai linistit ca nu o sa ramana asa ... Am cativa in lista neagra

Gata cu oftopicul va rog


StunT tiams scos banul
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Unban Flux by Sh0oT   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi 28 Aug - 12:02:57

Salut all si bine v-am gasit aici Sh0oT ...
Dupa cum vedeti dupa ban-ul de aseara de 100 de min pe care l-am incasat de la sweet si slot-ul luat vreau sa va recomand ceva.... "Vreau sa faceti ceva cu comanda asta de bashot sau cum ii spune",sau sa mai luati din admine de la super adminii astia pro :X wow super ....Deci am inteles e vina mea k nu am steam si k iau ban aiurea si eu si fratemiu ... ai lasa k imi cumpar steam si sa vedeti si atuncea k tot codat sunt ;) uite aici pozele ! ...


aici prima-->CERERI UNBAN - Pagina 3 Fysnow0011no4.th
a 2 a -->[img=https://2img.net/r/ihimizer/img515/964/fysnow0011no4.th.png]

Sper k e bine nu prea ma pricep cu chestia asta de uploadat poza :( stati linistiti nu e modificata :)
Nu ma supar k mi-a fost luat slotu k orikm nu aveam ce fake cu el si nici k am luat ban'ul de aseara ma supara faptul k eu si fratemiu luam ban asa aiurea sa mor dak nu am laut pe serv asta cel putin 6-7 ban-uri ;)

aaa si am uitat a fost de la DreamsS de data asta ... nu am nimic cu el ... nu ii faketi nimic plz ! e de treaba a fost doar suspect fratemiu atat
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi 28 Aug - 12:14:18

Sh0oT Done
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Moshu
FightZonne Admin
FightZonne Admin



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 29/08/2008

CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Unban   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitimeVin 29 Aug - 11:14:00

Nick:<<MoShU>>
IP:89.18.29.52
Poze:
http://img83.imageshack.us/my.php?image=detrain0001pz7.png
http://img526.imageshack.us/my.php?image=detrain0000cv5.png
V as ruga sa imi scoate ti cat mai rpd banu pt ca este sv meu preferat....Multumesc...
Sus In jos
Continut sponsorizat





CERERI UNBAN - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: CERERI UNBAN   CERERI UNBAN - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
CERERI UNBAN
Sus 
Pagina 3 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Reclamatii Admini
» Cereri Slot
» Cereri Admin
» Cereri intrare clan Fz*
» unban me im clean :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FightZonne.idle.ro :: UNBAN & Reclamatii!-
Mergi direct la: