Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatii Admini

In jos 
+36
Zilla
SaTaNeL
-zdbaw
noob
Ech0
dont
eVo
Emo Girl
DureX
LoLache
vAdAuPiScA
Gerrard
Jobuu?
DreamsS
PeN # joc la caterinca
StunT
cops
blue
iuda
axel-
VEGASSS
gigelu@no kef
an1me*mZq
LeTHaL
Gsus
adryan
andrey
stre3t
GrAnDe
YeAhh!
Susu
tarnacop
saw
blackstar
fragile
Sweet
40 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeMier 3 Sept - 16:51:49

Data viitoare cand ma acuzi de ceva sa fii sigur ca io te-am necajit acuma io ce sa fac ..iti sugerez tie sa fii mai atent pt ca io pe server intru numa noaptea ca atunci am timp....iar in doilea rand dias iar face prosti nu eu ...din cate vad io in poza adryan banuiesc ca era dias..
Blue io nu am nimic personal ca nimeni de pe server si forum si cum am mai spuso in posturile io incerc sa creez o atmosfera placuta fara vorbe grele adresate si altele ...io am dat bani pt hostarea serverului ca sa facem treaba buna nu sa imi bat joc ....ca asta ar insemna o risipa de bani ce am facut io si restu care am cotizat ...da se pare ca mia ajuns si mie si sper sa se ia masuri in legatura cu unii admini care isi bat joc de munca altora ....
Sus In jos
blue
FightZonne Admin
FightZonne Admin
blue


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeMier 3 Sept - 17:20:22

nickul lam scris eu gresit... andrey are dreptate !!!
Sus In jos
blue
FightZonne Admin
FightZonne Admin
blue


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeMier 3 Sept - 17:24:16

AoD : andrey..lasa-l in pace ca-i distrus


asa vorbesc adminii bravo tata tot inainte!!! vorbea de mine

nu stiu care e distrus aod
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeMier 3 Sept - 18:07:51

Blue tie tia dat banul adryan ( DiaS ) eronat . Banul o sa fie scos . DiaS mai multa grija cui dai banuri pentru ca blue este un jucator fidel al serverului

Blue stiu ca esti suparat si nedreptatit dar nu mai fi asa ironic si cu jigniri

AoD te rog frumos sa ai si tu grija la limbaj


DE ASTAZI INAINTE CINE MAI GRESESTE SI CINE NU APLICA REGULAMENTUL VA RAMANE FARA ADMIN O SAPTAMANA . DUPA DACA SE CONTINUA IN ACELASI RITM VOI FI NEVOIT SA SUSPEND ADMINUL

ADMINILOR AVETI UN LIMBAJ CIVILIZAT . NU MA INTERESEAZA CA VA CUNOSC SI CA SUNTEM PRIETENI DAR O SA VA PEDEPSESC
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
blackstar
Moderator
Moderator
blackstar


Numarul mesajelor : 420
Varsta : 35
Location : venice
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeMier 3 Sept - 18:09:26

hai sa'ti spun cate'va chestii

"limbajul tau lasa de dorit"

"nu trebuia sa postezi aici pentru unban..mai ales sa lasi comentariul acela"

"pentru tine toti adminii sunt ratati si sufera de admin"

"uita'te intai la tine abia apoi spune"
Sus In jos
vAdAuPiScA
FightZonne Admin
FightZonne Admin
vAdAuPiScA


Numarul mesajelor : 7
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 26/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeMier 3 Sept - 18:26:06

StunT gata tata, nu mai stiu exact cert e ca de tacut ti am zis pt ca te bagi in seama aiurea si comentezi mereu u cv si iti repet ca nu dau aiurea kick .Asa ca nu te mai agita degeaba sa incerci u sa te faci mare pt ca ....nu ai sa reusesti bounce . :bball:
Sus In jos
adryan
Administrator
Administrator
adryan


Numarul mesajelor : 433
Varsta : 34
Location : Ploiesti
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeMier 3 Sept - 21:37:21

sweet ti-am zis si pe mess cum a fost si blue dak vrei sa nu mai fi asa "smecher" ti-am dat ban da postezi esti ok dar pana cand sweet nu zice k este gt nu joci intelegi poate sa fie un jucator fidel dar si cu un limbaj pe masura dak se poate ptr mine topic closed
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeMier 3 Sept - 21:48:34

DiaS a scris:
sweet ti-am zis si pe mess cum a fost si blue dak vrei sa nu mai fi asa "smecher" ti-am dat ban da postezi esti ok dar pana cand sweet nu zice k este gt nu joci intelegi poate sa fie un jucator fidel dar si cu un limbaj pe masura dak se poate ptr mine topic closed


Aici DiaS are dreptate blue .... Pana nu dau eu verdictul ca esti curat nu ai voie sa joci pe server . Dupa ce am spus ca sunt ok pozele nu e nici o problema poti sa joci
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Jobuu?
User
User



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 01/09/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeMier 3 Sept - 22:22:15

blackstar a scris:
mane taci si nu mai vorbi in plus..ai injurat..ai primit ban, respecta durata banului


Man...vreau o poza in kre sa vad k am injurat aratati-mi ptr ce mi-ati dat ban sa aveti o dovada si nu mai zic nimic
Sus In jos
LoLache
FightZonne Admin
FightZonne Admin



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 09/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Grande   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi 4 Sept - 16:59:29

yo inteleg k Grande e un copil....dar va rog invatzatzil sa admineze...dak tot are admin !!...dupa ce k da ban aiurea pt simplu` fapt "unu la injurat pe AoD de maiksa...si la kre yo i`am zis lu` ala ...."baaa nu te lua de nevastamea" si Grande rpd mi`a dat ban !! ...plus de asta dupa ce mi sa scos banu` am vb q el....si tot el era ala tare in gura si q o tentativa de amenintzare!!iote si un print Reclamatii Admini - Pagina 8 Grande

deci sper sa nu mai patesc asta....si as vrea sa se ia o masura ! ...mi`am luat 3ban`uri pe serveru` asta....toate numa aiurea !:| ...
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 35
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi 4 Sept - 17:34:22

Cu parere de rau iti zic ca are dreptate...
... Eram si eu pe server... si am vazut cand ai dat comanda si chiar am vrut sa te intreb ce ai avut... dar cum
imi mergea netul foarte prost am crezut ca mi-a scapat ceva... si stii ce ai facut.
Incearca sa te linistesti si totu va fi bn.... nu folosi foarte multe comenzi... mai ales pe cea de ban... o dai foarte usor...
Incearca sa avertizezi inainte de a da un ban... asta numai daca persoana nu este suspectata de cod
E mult de scris da e destul atat laugh
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi 4 Sept - 18:26:47

GrAnDe suspendat pentru o perioada de 7 zile

Dupa cum am spus : Gresiti platiti ... vreau ca de acum inainte sa se respecte regulile cu strictete , daca am fost mai indulgent vad ca lucrurile o iau cam razna


edyt andrey: grande vad ca io am facut topicul ala de la coltul adminilor degeaba .....si am postat acele reguli de 1 zi >>>.de aici ce sa inteleg? ca tu dai dovada de incompetenta de a admina si de a avea un limbaj decent ....sincer io ma enervez foarte repede cand vad ca cineva isi bate joc de munca mea ...data viitoare ai adminu scos si un ban de XXXXXX minute pt limbaj
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi 4 Sept - 21:23:47

Respect decizia dc am dat ban deci sa zic nu am poza dar zic un player fantomita la injurat pe aod de mama lui si lol a sarit ''ba ce te ei de nevasta mea'' si eu iam dat ban nu e normal ?? si eu ti-am dat 3 banuri ?? si ce limbaj andrey ca am zis sa taci sau ma calci pe nervi asta e un limbaj obscen...
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeVin 5 Sept - 0:33:41

tonul pe care iai raspuns ..esti admin si trebuia sa-i explici de ce .....pt ce a zis lol nu trebuia ban pt ca a facut o gluma ...iar daca primea ban de la aod era altceva pt ca era legat de familia lui
In schimb pt ca tia cerut niste explicatii ai raspuns pe un ton satiric ..sincer daca mai te intreba odata de ce a luat ban era posibil sa mai primeasca inca 1 ...atunci aveai adminu suspendat de tot nu o saptamana
In legatura cu cele 3 banuri luate de el ....lol a facut un apel la moderatori/owneri sa se ia masuri pt ca nu e chiar placut sa fii banat fara rost mai ales ca este si fidel serverului ....acuma sa nu credeti ca facem exceptii pt jucatorii fideli ...singurul beneficiu pt ei este slotul si adminul in caz ca au steam

Apropo tu lai banat pe lol pt ca a facut o gluma la care tu nu erai deranjat cu nimic si celui care la injurat pe aod lai lasat sa joace ......? corecteazama daca gresesc
Sus In jos
DureX
FightZonne Admin
FightZonne Admin



Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 03/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeVin 5 Sept - 2:04:18

Sweet a scris:


edyt andrey: grande vad ca io am facut topicul ala de la coltul adminilor degeaba .....si am postat acele reguli de 1 zi >>>.de aici ce sa inteleg? ca tu dai dovada de incompetenta de a admina si de a avea un limbaj decent ....sincer io ma enervez foarte repede cand vad ca cineva isi bate joc de munca mea ...data viitoare ai adminu scos si un ban de XXXXXX minute pt limbaj

La faza asta suferi tare :-| Iți dai tu seama de ce. Nu`mi răspunde la post. Mulțumesc!
Sus In jos
LoLache
FightZonne Admin
FightZonne Admin



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 09/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeVin 5 Sept - 3:57:15

da andrey prea tare faza....lu ala kre si`a baga **** in mama lu AoD nu i`a faqt nimic si mie pt ce am zis mi`a dat ban ....e o chestie interesanta! .... nush kre a fost problema lui Grande la faza asta ...dak era imi dadea ban AoD ... da pt cunostintza lui asa .... yo q AoD....suntem tovarasi si ne permitem ...ORICE ! ...si kte de cele 3ban`uri ....mi le`am luat de la altzi admini....da toate aiurea ...si sincer nu e chiar plaqt....mai ales k joc zilnic pe server....si chiar imi place foarte mult !:X:X ....ma bucur k s`au luat masuri !!...thx boys ! :)
Sus In jos
GrAnDe
FightZonne Lover
FightZonne Lover
GrAnDe


Numarul mesajelor : 164
Location : Pe stadion
Data de inscriere : 03/07/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeVin 5 Sept - 9:23:47

Ma io doar am incercat sa il ajut pe aod acum asta e si andrey tu vrei sa fim o comunitate unita cum sa fim daca tu imi zici ca iau ban pt limbaj nush cate minute pt cuv ''taci'' si ma calci pe nervi'':| si lolache dc nu zici tot ma cand ma inebuneai sa iti spun dc ai luat ban ti-am spus odata si tu in continure de ce...........
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeVin 5 Sept - 9:51:12

Va rog incetati cu flame . Sa nu mai vad posturi referitor la acest subiect .... Grande a recunoscut ca a gresit o sa-si ispaseasca pedeapasa
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
Emo Girl

Emo Girl


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 13/09/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 13 Sept - 11:35:39

Am de adus o reclamatie la adresa adminului cu numele GratY

Acest admin mia dat ban ( chiar dc eram pe steam ) fara a sta spectator in prealabil pe mine . Din cate imi amintesc ia-m dat un hed si dupa ma-m trezit cu banul
Sper ca vor fi luate masuri impotriva lui

Va multumesc
Sus In jos
andrey
Moderator
Moderator
andrey


Numarul mesajelor : 484
Varsta : 34
Location : brasov
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 13 Sept - 11:56:15

Mda banu lai luat deoareve erai suspecta de cod
Ceea ce ai spus ma deranjat unpic pt ca graty trebuia sa stea spec ....deci graty de acuma inkolo ai grija la banuri si uitate mai bn
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 13 Sept - 16:32:04

Dansul va ramane fara admin o saptamana
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
eVo
User
User
eVo


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 33
Location : Pitesti
Data de inscriere : 06/08/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 14 Sept - 19:44:01

daca iti mai aduci aminete emo girl am stat spect si m-am uitat pe tine si mi-ai parut suspecta sau suspect nu stiu daca esti fata sau baiat dupa am intrat din nou la joc si eu pot sa ma uit pe tine chiar daca si joc, si nu dupa ce am luat eu un hed am dat a mai stat pe tine si te uitat c-am prin pereti la ceilalti jucatori, imi pare rau dar mi-ai parut suspect/a dar orcum accept decizia luata si pe viitor daca am gresit acum nu o sa se mai intample
Sus In jos
fragile
Administrator
Administrator
fragile


Numarul mesajelor : 657
Varsta : 35
Data de inscriere : 20/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 14 Sept - 23:44:51

hm... eu nu prea sunt de acord cu decizia... dar sa zicem... poate tu stii mai bine ce sa faci si cum
Sus In jos
Sweet
Administrator
Administrator
Sweet


Numarul mesajelor : 731
Varsta : 39
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeLun 15 Sept - 6:36:27

fragile .... stii doar ca trebuie sa stat spectator pe cineva inainte sai dai ban .... te uiti 2-3 runde si dupa il executi dc este nevoie . DreamsS din cauza asta a ramas fara admin ... eram undercover si el dadea banuri fara sa mai stea spectator . Asa am facut si cu graty , nu a stat spect si a platit
Sus In jos
https://fightzonne.forumgratuit.ro
dont




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 01/10/2008

Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitimeMier 1 Oct - 21:57:47

o reclamatie la adresa lui axelita.
astazi pe inferno mi-am luat un ban de 10000 , pt simplul fapt ca am zis "ce cacacios"(bineinteles, m-am referit ca a avut bulan) dupa ce m-a omorat axelita, si inainte sa imi dea ban mi-a aplicat o injuratura " cacacioasa e mata fmm "vreau sa va intreb, e corect totusi sa imi dea 10000 ca am spus "ce cacacios" ?
dont panic , let's dance!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatii Admini - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Admini   Reclamatii Admini - Pagina 8 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii Admini
Sus 
Pagina 8 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Reclamatii jucatori
» In atentia celor ce vor posta reclamatii aduse jucatorilor sau adminilor
» Admini noi
» Regulament Admini
» Lista Admini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FightZonne.idle.ro :: UNBAN & Reclamatii!-
Mergi direct la: